İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anlamadım? ban..

O

OyunAlemi

Misafir
merhaba benim eylül ayında googleden 400$ lik bir çekim vardı hesap onaylandı kazançlara eklendi hilesiz feln
bu ayın 13 15 i gibi pin geldi girdim sonra bu ay 20 si gibi daha once banlanan hesap la ilişkiniz var diye attılar daha once boyle bir banlanan hesabım vardı ama hilesiz kazandım 400$yi gelirmi? sizce. pin feln girdim

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazanç olarak kaldıysa gelmez.
Ödeme yazısını gördüysen gelir.

Bu arada sence nasıl bir ilişki kurmuş olabilirler.

D

dnturkey

Misafir
ödeme yazmamıştır çünkü ayın 23 - 27 si arası ödeme yazar. arkadaş ayın 20 sinde banlandığına göre geçmiş olsun....

D

discoface

Misafir
bence şöyle bir bağlantı kuruyorlar . Bakalım sizce olabilir mi?

-Hesap açtıgınız ve atıldığınız domainin barındıgı host ip si ile aynı ip de bulunan sitelerinizle yeni bir hesap açarsanız hesaplar arasında bağlantı kuruyorlar.
-Host ip si farklı olsun. Sitenize reklam koyuyorsunuz ve hesabınız kapanıyor, daha sonra bu siteniz kapananlar gibi bir kategoriye giriyor. Ve daha sonra bu siteye giren her reklam baglantılı oluyor

Benım de 3 gun önce basıma geldi ve 100 küsür dolarım gitti. Bu yuzden yenı hesabımı blog sitesiyle aldım. bakalım nolcak

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OyunAlemi' Alıntı:
merhaba benim eylül ayında googleden 400$ lik bir çekim vardı hesap onaylandı kazançlara eklendi hilesiz feln
bu ayın 13 15 i gibi pin geldi girdim sonra bu ay 20 si gibi daha once banlanan hesap la ilişkiniz var diye attılar daha once boyle bir banlanan hesabım vardı ama hilesiz kazandım 400$yi gelirmi? sizce. pin feln girdim

lütfen iki hesabın bilgilerini karşılaştırarak bir belirtin de faydalanalım:

üye olunan IP (aynı / farklı?)
üye olunan isim (aynı / farklı?)
üye olunan site (aynı / farklı?)
üye olunan site host NS (aynı / farklı?)
üye olunan site whois (aynı / farklı?)
üye olunan adres (aynı / farklı?)
üye olunurken edilen dualar :) (aynı / farklı?)

mutlaka cevap bekliyorum.
Aldığınız atılma maili gerçekten ilginç bir çok kişi için faydalı olacak cevabınız..

saygılar..

O

OyunAlemi

Misafir
üye olunan IP (aynı / farklı?) farklı
üye olunan isim (aynı / farklı?) farklı
üye olunan site (aynı / farklı?) farklı
üye olunan site host NS (aynı / farklı?) aynı
üye olunan site whois (aynı / farklı?) farklı
üye olunan adres (aynı / farklı?) aynı
üye olunurken edilen dualar (aynı / farklı?) aynı:D
+ buddualarda aynı

D

discoface

Misafir
yok duaların aynı olmasından çözemezler euehuehuehuhe :)
ama işte referer in yazdıgı ayrıntılardan 2si 3ü birlikte aynı oldumu atıyo bence..

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar daha önce bo forumdada paylaşmıştım sorun yaşadığım bir insanın hileli tıklamaları sonucu google'dan haksız bir şekilde banlandım.

şimdi o siteye benzer bir içerikle ama farklı bir domain ve farklı bir tasarımla yeni bir site açtım. google adsense'e bir arkadaşım adına üye oldum adres vs. bilgileri tamamen farklı.

edilen dualarla beraber
üye olunan IP (aynı / farklı?) farklı
üye olunan isim (aynı / farklı?) farklı
üye olunan site (aynı / farklı?) farklı
üye olunan site host NS (aynı / farklı?) AYNI
üye olunan site whois (aynı / farklı?) farklı
üye olunan adres (aynı / farklı?) farklı
üye olunurken edilen dualar (aynı / farklı?) AYNI
üye olunan sitelerin bulunduğu server AYNI

bir sorun olurmu ikinci kez ban yemek istemiyorum. bir aydır google alternatifleri ile uğraşıyorum ama ADSENSE halen tekel ne yazıkki.. mecburen yaranmak zorundayız adamlara.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5