İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anlamlı Çeviri Yapma Programı Proceviri

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar,

Çok güzel bir program buldum ve sizinle paylaşmak istiyorum.Adı procevirici.Çok güzel bir çeviri programı.Cümlelerinizin çoğunu anlamlı yada anlamına yakın çeviriyor.Yani siz yabancı bir kişiye o cümleyi yazsanız ne demek istediğinizi az çok anlar.Translate gibi değil anlayacağınız :)

Resim:
images

Kısa Link: http://udic.co/15IH

Direkt Link: http://www.uploadic.com/zprkz4mx832e

Nxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok güzel bir program buldum ve sizinle paylaşmak istiyorum.Adı procevirici.Çok güzel bir çeviri programı.Cümlelerinizin çoğunu anlamlı yada anlamına yakın çeviriyor.Yani siz yabancı bir kişiye o cümleyi yazsanız ne demek istediğinizi az çok anlar.Translate gibi değil anlayacağınız :)

arkadas burda farkını belirtmiş

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
google translate'den farkı nedir.Taşınabilir olması mı ?

Evet Cix arkadaşımızın dediği gibide yukarıda belirttim ancak isterseniz bir daha yazalım.Translateden farkı çok daha anlamlı çeviri yapabilir.Translate çeviri yaptığından hiçbir şey anlamazsınız ancak bu program sayesinde karşınızda kine az çok derdinizi anlatabilirsiniz.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Deneme yaptım Translate en azından anlaşılıyor bununla hiçbir şey anlaşılmıyor.
Bu vb6 ile kodlanmış basit sözlük, Translate ise arkasında google bulunan bir sözlük.
Yinede teşekkür ederim.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Cevaplayalım bari...
@CiҲ√ kardeşciğim arkadaş orada farkını belirtmemiş sadece translate olduğunu anlamlı çevirdiğini söylemiş. Google da gayet anlamlı çeviriyor. Bir türk gibi çevircek halide yok abartmayın.
@sadace fark bulamadım. Sen bir cümle çevirip ikisindede nasıl çevirdiğini gösterir misin. Farkı göstermek adına.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Cevaplayalım bari...
@CiҲ√ kardeşciğim arkadaş orada farkını belirtmemiş sadece translate olduğunu anlamlı çevirdiğini söylemiş. Google da gayet anlamlı çeviriyor. Bir türk gibi çevircek halide yok abartmayın.
@sadace fark bulamadım. Sen bir cümle çevirip ikisindede nasıl çevirdiğini gösterir misin. Farkı göstermek adına.

Tabi birazdan eklerim resim

Ekleme: Buyrun en basitinden bir örnek :D

c77e70ba.jpg

Nxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D o bazı zıpır arkadasların önerisiyle yapılan değişiklik

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
kapalı çarşı grand bazaar değilmiydi ya... duraklarda öyle diyor. o sinir bozucu kadın yokmu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5