İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anlık 1000 üzeri Radyo siteme Sponsor Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eXeLaNCeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web siteme sponsor arıyorum ve gunluk 85.000 dinleyici kitleme sesli olarak reklam alınacaktır ilgilenenler edit ve edit dan ulaşabilirler.

Linkler virüslü olduğu için silindi.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
helal demek istiyorum... gerçekten tebrikler..

alem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddimisin eXeLaNCeS ? Sunucu sahibinin sunucusunu sadece senin için kullanması gerekir bu durumda :eek:

HoRTLoCk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya anlık 1000 mi :) pes doğrusu sallayan gördümde bukadarını görmemiştim helalllllllllllllllllll

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncellikle çok iyi sallıyorsun tebrik etmem gerekir bu konuda.
Sonrada sunucu sahibini tebrik etmek istiyorum senin bu yalanlarını gerçekleştireceğini sanmıyorum ama yinede tebrik ederim :)

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görünen 85k değil
Server Status: Server is currently up and public.
Stream Status: Stream is up at 40 kbps with 1015 of 4000 listeners (986 unique)
Listener Peak: 1016

eXeLaNCeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bazı insanlar başarıyı neden göremiyorlar

sanırım size en iyi şekilde gostermenın yolunu gömstereyım buyrun istatıkler
Stream Status: Stream is up at 32 kbps with 1014 of 4000 listeners (633 unique)
Listener Peak: 1016
inanmayan varsa lınkıde yazayım
http://radyo.yolfm.net
burdan southta dınleyen sayısını gorebılırler
başarıyı kıskananlar ancak çamur atarlar

eXeLaNCeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve sanırım unlimited makina olursa 6000 e kadar kaldırı bunuda bı yere yazın :) ama inanmayan varsa buyursun [email protected] msn sınden bıgılerı web ıstatıklerınıde verebılırım :)

eXeLaNCeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada 85.000 24 saat içinde farklı iplerden dınlenme sayısıdır sakın yanlış anlamayın anlık 1000 gunluk 85.000 üzeri kişi bu radyoyu mutlaka açıp dınlıyor kapatıyor.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence güzel bir şirkete mail vs bişiler at bu kullacıları her yerde degerlendirebilirsin

toplumesajci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uyarı: Bu siteyi ziyaret etmek, bilgisayarınıza zarar verebilir.
www.yolfm.net adresindeki web sitesi, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya izniniz olmadan çalışabilecek kötü amaçlı yazılım barındırıyor. Kötü amaçlı yazılım barındıran bir web sitesini yalnızca ziyaret etmek bile bilgisayarınıza virüs bulaşmasına yol açabilir.
Bu siteyle ilgili sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi için, bkz. www.yolfm.net için Google Güvenli Tarama tanı sayfası.
Zararlı online yazılımlardan nasıl korunacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

turkkant

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bazı arkadaşlar bu kadar hitmi olur falan dedi emin olun ben arkadaşın yayın şifrelerini aldım ve test ettim anlık 400 dinleyiciyi buldu bir anda bende hayret ettim çok fazla bandwith harcıyor. ayrıca sponsor olacak adamın yuksek hızda sunucusu olmalı bence bu piyasada kimse bu arkadaşa sponsor olamayacaktır. sistem şu şekilde işliyor çok fazla irc sunucusunda radyonun linki var ve ircdeki kişiler bu radyoya yöneliyor ve sonuç olarak çok fazla kişi radyoyu dinliyor sponsor olacak kişi yolfm web adresine link koymaktan ziyade bi cingıl veya ses klibi çekip reklamını vermesi bence o kişiyede çok iş yaptıracaktır. herkese kolay gelsin ..

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar anlık 1000 kişi mucıze degılkı gectıgımız tarıhlerde soyle.net ortaklıgıyla actıgımız bır sanal radyo da bız 1800 anlık gorduk arkadaşa camur atmayın boşuna

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Konu eski bir konu zaten. Linkler için gereğini de yaptım. Kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5