İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anneler Günü Özel...

S

SempatiX

Misafir
Bütün annelerin anneler gününü kutlarım...

Cennet annelerin ayakları altındadır...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
burdan benim bugünlere gelmemi sağlayan annemin bu çok özel gününü kutlarım ve diğer bütün annelerinde anneler gününü kutlarım :)

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erhan' Alıntı:
Aynen bende. Tüm annelerin, anneler gününü kutlarım..

Ayni seyi bende diyorum simdi ayni mesaji yazarsam benden gordun yazdin diye kizarsiniz :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
seni o kadar çok seviyorum ki .. bugün anneler gününü kutlayamadım belki bebekken de kutlamamıştım şimdi sen benim bebeğim ol ben sana bakiyim seni iyileştiriyim ve büyütiyim sonra sen büyüyünce yine anneler gününü kutlayalım anlaştık mı? sana tüm mucizelerden çiçek yapıyorum gül yüzüne ne kadar yakıştı gülüm. sana güzellikler sana yaşam yakışır. ne olursun beni bırakma canım annem.

arkadaşlar lütfen iyi dileklerinizi ve dualarınızı annecimden esirgemeyin :((((((

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi