İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Antalya

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Sevilmeyecek gibi değil.

Ama sıcaklara dayanamadı. Geçen gün asfalt eridi. Üzerinde terlikler falan vardı. :)
:)
Yolda terlik filan görmedim henüz ama İzmir'de çok sıcak söylediğim gibi.
Ama gecekondum serin; ağaçların altında, püfür püfür

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dün boğazkent sahilindeydim çok güzeldi. Sahilinde balıklar ayaklarının altında yüzüyor resmen giden varsa biliyordur. Ayağıma kayabalığı dedigimiz balık türünden çarptı. Kaçışını görmeliydiniz ^^ Ve üstümüzde balık avcısı martı türlerinden kuşların avlanmasını izlemekte keyf vericiydi :)) Jery kaç tom kovala. wjhewqhe

alper22525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demirgül

Ekleme: To view this thread or threads in this forum your post count must be 50 or greater.

You currently have 0 posts.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bugün itibari ile yağmur sezonunu açmış bulunuyoruz.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
4 Mevsim Antalya diye boşuna demiyoruz. Sabah yağmur,öğlen sıcak şimdi de ılık bir hava var gibi,hava da esiyor... Sevilmez mi şimdi bu memleket? :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Işıklarda yağmura yakalandım. Tahmin ettiğim gibi hasta olmuşum. Yakında elektrikler de gitmeye başlar tam olur. Benim de mevsimim geldi anlayacağınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5