İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Antalya'da olan selam yazsın

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok bu böyle olmicak bende kaçırmışım.
Telefon bırakalım yada konuya mesaj atan herkese pm ile ulaşalım.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Antalya-da yerel içerikli yüksek hitli sitesi olan varsa iletişim kursun benim ile özel mesaj ile.(bir projem için..)

Görüşmede uygun bir gün belirlenir ise katılabilirim.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bende bi kaç tane var :) sepulchral
ama hitinin ne kadar olmasını istiyorsun ? pek hitleri yok bir tane dizin var oda 200 civarı www.antalyadirectory.com diğer siteler 20-30 4-5 tane daha var.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
En azından 1 K hiti olsun dahada düşersem aylık 10 K hiti olsun. Ne biliyim insanların uğrak noktası olsun çünkü benim projem içinde uğrak nokta lazım.

Bu kadar kişisiniz toplasanız 1 K hit çıkmaz sitelerinizden:). Antalya için birşeyler düşünün ortak işler yapın derim:)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
En azından 1 K hiti olsun dahada düşersem aylık 10 K hiti olsun. Ne biliyim insanların uğrak noktası olsun çünkü benim projem içinde uğrak nokta lazım.

Bu kadar kişisiniz toplasanız 1 K hit çıkmaz sitelerinizden:). Antalya için birşeyler düşünün ortak işler yapın derim:)

Nüfus az ve sosyal yönden en gelişmiş şehir Türkiye'de özellikle araban varsa 30dk da kemer 30 dk da side desin sahil plaj parklar bahçeler her yer gezilmek için yapılmış. İnternete girenlerinde çoğu oyun oynamak için giriyor :) yada Antalya haricinde bir şeylere bakmak için. Hele bilgisayarın yanında klima yoksa 30dk dan fazla duran bu sıcakta çatlar :D yazın hitler nasıl düşüyor diğer illerde burada hep yaz olduğu için hitler hep düşük.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Nüfus az ve sosyal yönden en gelişmiş şehir Türkiye'de özellikle araban varsa 30dk da kemer 30 dk da side desin sahil plaj parklar bahçeler her yer gezilmek için yapılmış. İnternete girenlerinde çoğu oyun oynamak için giriyor :) yada Antalya haricinde bir şeylere bakmak için. Hele bilgisayarın yanında klima yoksa 30dk dan fazla duran bu sıcakta çatlar :D yazın hitler nasıl düşüyor diğer illerde burada hep yaz olduğu için hitler hep düşük.

932 000 Nüfus pek düşük değil. Buna yazın gelen ortalama 4 milyon turistide eklersek.

Çürüttüm tüm tahminsel yorumlarını :p

Bu şekilde farklı bir İL-e farklı bir proje gerekli işte:)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bence forum kurulursa iyi olur ama 7-8 dilde olması lazım forumun. Türkçe Almanca İngilizce Fransızca Rusça İspanyolca İtalyanca Arapça bu dilleri bilen mod bulmakta zor olur :) bir ara turizm firmasında çalışacaktım ilk aklıma gelen fikirdi sonuçta çalışanların hepsi 2-3 dil biliyordu eğer bir gün bir turizm firmasında çalışırsam o zaman forumu açarım.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence forum kurulursa iyi olur ama 7-8 dilde olması lazım forumun. Türkçe Almanca İngilizce Fransızca Rusça İspanyolca İtalyanca Arapça bu dilleri bilen mod bulmakta zor olur :) bir ara turizm firmasında çalışacaktım ilk aklıma gelen fikirdi sonuçta çalışanların hepsi 2-3 dil biliyordu eğer bir gün bir turizm firmasında çalışırsam o zaman forumu açarım.

Hangi dershanedeydin sen? :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Hangi dershanedeydin sen? :)

Öyle bi sordun ki gelip basacakmış gibi :D dershane ara verdi şimdi boş tayım bir ay sonra kurslar başlıcak yine eğer bana uyan kurs olursa orda başlarım gene yada başka bir dershanede öğretmenlik çok sakat işmiş belirli bir süre işsiz kalıyosun işsiz kalmak demekte para alamıyosun demek.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öyle bi sordun ki gelip basacakmış gibi :D dershane ara verdi şimdi boş tayım bir ay sonra kurslar başlıcak yine eğer bana uyan kurs olursa orda başlarım gene yada başka bir dershanede öğretmenlik çok sakat işmiş belirli bir süre işsiz kalıyosun işsiz kalmak demekte para alamıyosun demek.

Direkt olaya girmek istedim. Elimde bunlar varda. Bana bir arkadaş bıraktı. Bir dershaneye satmak lazım. Fiyatları uygun. Pazarlayabileceğim bir dershanemi diye sordum :p

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Direkt olaya girmek istedim. Elimde bunlar varda. Bana bir arkadaş bıraktı. Bir dershaneye satmak lazım. Fiyatları uygun. Pazarlayabileceğim bir dershanemi diye sordum :p

bizim bilgi işlem hocası vardı ona sorayım 3-4 dershanede kurs veriyor belki işine yarıcak çıkar ama meslek edindirme kursları olduğu için :) Actıvote la Actıvboard i alacaklarını sanmıyorum projection a ne kadar diyosun ben eve alcaktım :D.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizim bilgi işlem hocası vardı ona sorayım 3-4 dershanede kurs veriyor belki işine yarıcak çıkar ama meslek edindirme kursları olduğu için :) Actıvote la Actıvboard i alacaklarını sanmıyorum projection a ne kadar diyosun ben eve alcaktım :D.

Projeksiyona para istemiyorum alana yanında veriyorum. Sistem ile birlikte.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
6 aralıkta buluşalım hem pazar tatil hemde doğum günüm :) hemde adsense paraları yatırır hediyede alırsınız.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Toplanıp, yağmurlu havada ıslanmamızda gerekiyor, sadece selam yetmiyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5