İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Antalyadaki Hotspotlar

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
yakin bir zamana kadar tatil icin Antalya ya gelecegim. Yeni laptop i tatil icin aldim. Antalyada hotspot merkezleri nerede? Bilginiz var mi?
Melange mi yudumlarken ayni zamanda internete baglanmak istiyorum.
Yabancisi oldugum icinde Antalya da yasayan arkadadaslara soruyorum. Tesekkürler.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Merlin duyanda zannetcek Amerika ya gidiyorsun he :D Hot Spotlar Melange falan..

Abicim Hotspot yerine Kablosuz Ağlar desene :D Alemsin ya

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hotspot zaten wlan. :)
Valla benim icin memleketim Amerikadan önemli. Napalim biz de güzel tr mizde melange keyfi yapiyoruz ;)

Antalya da eğer güzel bir otel buldun ise zaten çoğunda Kablosuz Ağ var orada çayını kahveni içer bize bağlanırsın..

Bu arada Nisan sonuna kadar süper kampanyalı yerler varmış onlardan mı buldun ?? Detay verirmisin sakıncası yoksa ?

F

fatihhk

Misafir
4-5 yıldızlı otellerde standart zaten :) kafeler desen yine aynısı... yok ben kumsalda falanda gireyim dersen turkcell yada telsim'in sınırsız mobil internet paketlerini deneyebilirsin...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tesekkürler arkadaslar. Yorumlar icin.
@visitistanbul
Allah nasip ederse temmuzda gelmeyi düsünüyorum. Bakalim artik ;)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayir Antalya ya.

@ramazan
nerede hata yapmisim bulamadim :)

Üstad ben istanbul dayım :D karıştırdın yukarda sanki ben Antalya daymışım gibi mesaj atmışsın ama ben orada değilim ucuz 5 yıldız herşey dahil bir yer bulursam bu hafta bende gidicem izmir alanya arası heryer olabilir Kos dahil ;)

@Merlin sen nerden buldun demiştim nisan sonuna kadar kampanyalar var onlardan mı faydalandın nasıl dır detay verirmisin sakıncası yoksa...??

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayir Antalya ya.

@ramazan
nerede hata yapmisim bulamadim :)

Merhaba,
yakin bir zamana kadar tatil icin Antalya ya gelecegim. Yeni laptop i tatil icin aldim. Antalyada hotspot merkezleri nerede? Bilginiz var mi?
Melange mi yudumlarken ayni zamanda internete baglanmak istiyorum.
Yabancisi oldugum icinde Antalya da yasayan arkadadaslara soruyorum. Tesekkürler.
tekrar oku bulamıyorsan birşey demiyorum sana.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üstad ben istanbul dayım :D karıştırdın yukarda sanki ben Antalya daymışım gibi mesaj atmışsın ama ben orada değilim ucuz 5 yıldız herşey dahil bir yer bulursam bu hafta bende gidicem izmir alanya arası heryer olabilir Kos dahil ;)

@Merlin sen nerden buldun demiştim nisan sonuna kadar kampanyalar var onlardan mı faydalandın nasıl dır detay verirmisin sakıncası yoksa...??

Sanirim isler biraz karisti. Ben henüz reserve filan yaptirmadim. Temmuz gibi planliyorum sadece.
Aslinda Magic Life düsünüyorum ama biraz tuzlu. Fakat ettigin tatile deger.

M

maiL

Misafir
Merlin : Bodrum club voyage bu zamana kadar ki gittiğim en güzel tatil köyü. eğer antalya dışında alternatif düşünürsen şiddetle tavsiye ederim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5