İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Antalya'daki perili ev sizce gerçek mi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
İlk defa böyle bir videoya rastladım arkadaşlar. Antalya'lılar yıllardır bu şehir efsanesiyle yaşıyorlar. Bina terkedilmiş ve içerde zamanında yaşayanlar, eşyaların yerinden oynadığını, evin dağoldığını, sesler duyduklarını idda ediyorlar. Bina hakkında çeşitli söylentiler var, bazıları, sahibinin binayı satmak istememesinden dolayı böyle bir yalana başvurduğunu, bazılarının da gerçekten perili olduğuna dair şüphelerinin olduğunu söylüyorlar. Yayımlayacağım videonun 4.01. saniyesinde apartmanın sol en üstündeki insana benzeyen karartının gerçek olup olmadığını bilmiyorum, orjinal video olmayabilir, montaj da olabilir, ama bu kadar ileriye giden bir video görmedim ben. Binanın yanından çok geçtim ama cesaret edip te binayı yakından incelemedim. Yakın zamanda gitmeyi planlıyorum ama ciddi bir destekçi gerekiyor. Buyrun arkadaşlar videomuz bu
[YOUTUBE]Ud2rzS8lxE4[/YOUTUBE]
Bunlara inanmayabilirsiniz, hurafe de olabilir. Ama şu var ki bu söylentiler, Antalya'nın gündeminden hiç bir zaman düşmeyecek

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Nerde bu ev makro falan diyor, eski makro mu? Bir ara gidip check edelim :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben yıllardır antalyadayım ama böyle bir yalan duymadım. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Neredeymiş bu ev yahu?
Edit: Makro değil o ya 1e1... gittiydim oraya hatta arabayla önünde saatlerce durduydum... Bir daha gidelim en iyisi,iyice inceleyeceğim.. :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
makrolar artık 1e1 oldu, Calvin Antalya'da isen haftaya gidip bakalım? Nurçin, Eif, bilimum Antlya'lı iyinet üyesiyle bi çıkartma yapalım oraya, ama kapılar kilitli, bekçi yok, biyerlerden tırmanmamız gerekecek? Nurçin sen hafifsin seni balkonun birine bırakırız araştırma yaparsın :D

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
makrolar artık 1e1 oldu, Calvin Antalya'da isen haftaya gidip bakalım? Nurçin, Eif, bilimum Antlya'lı iyinet üyesiyle bi çıkartma yapalım oraya, ama kapılar kilitli, bekçi yok, biyerlerden tırmanmamız gerekecek? Nurçin sen hafifsin seni balkonun birine bırakırız araştırma yaparsın :D

Yanıma büyütecimi,gizli silahlarımı,dedektif şapkamı ve dedektif ceketimi alıp geliyorum :) (Gizli ajan nurçin...)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Apartman sahibi ile problemleri vardır, komple satılıksa fiyatını dibe vurmak için yapmışlardır :D

ghostbusters1.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Antalya'lı hayalet avcıları ile gitmeyi isterdim, ama orada kalabilmeliyiz, içeri sızıcaz... o apartmanın yıllardır boş olmasının bir sebebi olmalı, sahibini bulabilirmiyiz acep?

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tam nerde bu yer ? Adress pls:)) Vallahi bende gelirim :D bu günlerde konsolosluğa gitmem lazım arada onuda çıkarırız :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
eski makro yeni 1e1 market oldu, dedeman taraflarında oluyor

ultrasoldier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana tam olarak bi adres verebilirmisiniz arkadaşlar? bugün gitmeyi düşünüyorumda merak ettim :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Neredeymiş bu ev yahu?
Edit: Makro değil o ya 1e1... gittiydim oraya hatta arabayla önünde saatlerce durduydum... Bir daha gidelim en iyisi,iyice inceleyeceğim.. :)

Şu bizim evin yanındaki mi? konyaaaltı birebir?

video açılmıyor ~
Turizm amaçlı bir düzenek olabilir. Kontrol et ve gelince antalyanınperileri.com sitesini aç :)

Antalya turizmini baltalamasana arkadaşım ...

evet neden olmasın. antalyaperiliev :)

Çıkartma yapacaksak hava kararınca yapmak lazım. Gündüz gündüz perili evin bir esprisi kalmaz.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
de hadi gidin gari :)
sarmısak, kutsal kitaplar, kutsal su, haç, tahta kazık, salatalık, yoğurt filan da alın yanınıza, belki lazım olur...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hayırdır pikniğe mi gidiyoruz :D videoya ne diyorsunuz? sizce montaj mı?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1408 diye bir film vardı, hoşuma gitmişti. ( 1+4+0+8 = 13)
Hayalet avlamaya gidiyorsunuz, pikniğe değil; salatalık ve yoğurt cacık yapmak için.
Videoya gelince, yanılsama, yansıma, yansı filan işte. Zorlamayın. Hayaletinizi avlayın gelin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o film çok pis yahu, izlemem ben onu...
cesaret edipte gelebilecek var mı, kapıda kilit var gerçi, içeri giremeyebiliriz ama, elimizde telefonlarla çekim yapabiliriz, bu video çekimini yapan arkadaş orada o nesnenin olduğunu bilmiyormuş, sonradan farketmiş, salatanızı alın gelin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi