İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anti Virus

D

DVB

Misafir
Mehaba arkadaşlar

Windows xp için önerdiğiniz bir anti virus programı var mı?

E

etil

Misafir
Ben AVP 3.5.1.2 ' yi kullanıyorum. Kendisini chip dergisinin eski sayılarında key dosyasını da internetten bulabilirsin. Sistem kaynaklarını son derece tutumlu kullanır ve son derece de işlevseldir. Tabi gönülde yatan aslan herzaman McAfee ama XP'de çalışan sürümlerinin full sürümlerini bir türlü bulamadım. AVP'de XP' de sorunsuz ve başarılı bir şekilde çalışır. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

M

mobidik

Misafir
eger gercekten güncel bir virus programi istiyorsan ve bu program cin gerekli parayi ayirabilirsen Norton internet security 2003 bence iyi bir secim.Bir sene virus update yapilabiliyor.ayrica beraberinde internet icin firewall programida var.Bu gercekten süper.Yeni eklenen pop-up killer rahatsiz edici pop-uplari kapatiyor.ayrica istenmeyen reklamlarida kapatiyor. Trace özelligi sayesinde pc ye yapilan saldirilari kimin yaptigini ve hangi domain üzerinden baglanti yapildiginida veriyor.Böylece bu kisi gerektiginde sikayet edilebiliyor. Ayrica XPde problemsiz calisiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5