İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AntiRUS - Denyo ve benzeri DDos ve Flood saldırıları için kesin çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SuperMp3.ORG

Misafir
AntiRUS - Denyo ve benzeri programların DDos ve Flood saldırılarından bıktıysanız database göçüyor sql hatası veriyor veya bandınız bitiyorsa . r10.net - trlist veya - iyinet zırt pırt çöküyor mesela bu programlarla 1 kişi bile çok rahat çökertebiliyor.

50 ytl karşılığında serverinizi optimize ederiz bu dertten kurtulursunuz.

shared hostingler için geçerli değildir root girişi gerekiyor optimize için.

iletişim.
msn: [email protected]
Jabber messenger: [email protected]

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz teknik detay verirsen öyle kapalı kutu 50 ytl ver demek oluyorki

koruma yöntemin nedir ne tür teknikler kullanıyorsun vss açarmısın biraz

S

SuperMp3.ORG

Misafir
gerekli korumları kuruyoruz. firewall ayarlarını yapıyoruz.

www.terbiyesiz.net e deneme yapabilirsiniz. hem test etmiş oluruz. sorun varsa öğreniriz.

not: kendi ipinden yaparsan saldırıyı siteye girmeyi deneyince giremezsin.

D

debraallentompson

Misafir
Rainbow,
IP'in banlanmış olabilir, Antirus 3 ile 5 arkadaş aynı anda denedik siteyi çökertemedik. NE yaptınız bu sunucuya böyle, hangi hoca okudu üfledi?

R

Rainbow

Misafir
Tamamda siteye girmeye çalışanlarıda banlıyorsa almanın bir anlamı yok .

mod_security + apf mi sistem ?

S

SuperMp3.ORG

Misafir
4 aydır bu zıkkımın çaresini arıyordum sonunda bir abinin yardımıyla olayı çözdük. 4 ayda extradan 500-1000 dolarası sunucu poarası verdim. bunu çıkartıym bari :)

başka test edenler varsa yazabilir . antirus ve denyo harici program varsa adres verirseniz ona da bakabilirim.

mod_securty apf bunlar hikaye. bi halta yaramıyorlar.

siteye girmeye çalışanı banlamaz sadece saldırı yapan ipi banlar.

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesin bir çözüm değil ancak cigicigi.com un bir ara yaptığı gibi bir şifre koyulursa denyo v.s. basılamaz die düşünüyorum ama ne kadar doğru bilmiorum....

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mod_dosevasive kesin kurulmustur o server'a bir de iptables ayarlari ile oynamistir.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e iyi de zaten vBulletin bu tür saldırılara karşı tecrübelidir.ben tutup server üzerinden saldırı yaparsam buna da korumayı garanti edebiliyor musun?

örnek : hek portal'ım var.team'ler arası saldırılar oluyor.sunucu üzeri saldırılar havalarda uçuşuyor.asıl önlem buna gereklidir.evet, garanti ihtimali nedir ?

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phiberoptic' Alıntı:
Kesin bir çözüm değil ancak cigicigi.com un bir ara yaptığı gibi bir şifre koyulursa denyo v.s. basılamaz die düşünüyorum ama ne kadar doğru bilmiorum....

walla cigicigi nin koyduğu şifreli klasör ( basic auth ) sanaldarbe.com a koymuştu
ama birisi :) basic auth u da geçmeyi başarıp hem cigicigi hemde sanaldarbe yi
takır takır kapamıştı :D

supermp3 bide şu sitedeki programa bak :d yukarda bahsettigim program
www.1numara.org program adı NA Security Tester v2.9.5 Special Edition

ayrıca bi abi yardım etti demiştin o abi paradox nickli kişimi?
daha deneme yapmadım ama aşağı yukarı tahmin edebiliyom sistemini
antirus denyo vs durdurabilir ama inan bana extreme yöntemlerle o sistemde kapatılabiliyor ama tabiki bunu herkes bilmez bu yüzden başın kolay ağrımaz ama yarın öbürgün o dedigim extreme yöntemler piyasaya yani çoluk çocugun eline verilirse ayrı mesele

S

SuperMp3.ORG

Misafir
Holyboy programın download adresi yoktur sende varsa eğer [email protected] a gönder deniyeyim. program hakkında bilgim olmadığı için etkili olur mu olamaz mı bbişey dişyemem. flood yöntemi ise etkili olur.

S

SuperMp3.ORG

Misafir
ddos un kesin bir çöümü yoktur. kimse bulamamışyır. benim söylediğim çözüm flood saldırıları ve düşük seviye ddos için.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük İhtimal firewall da ip limiti koyulmuştur :) yani öyle sanıyorum..

S

SuperMp3.ORG

Misafir
"o dedigin nedir?"

yazıymda şaşırmasın bari darxis seni mi kıracam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5