İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AOE II ve Max Payne kilitleniyor

A

Anonymous

Misafir
Merhaba.

Benim sorunum Direct X ile ilgili. Age of empires II ve Max Payne oynarken oyun ya kitlenip kalıyor ya da hiç bir hata mesajı vermeden Windows'a dönüyor. Bilgisayara Direct X 6.1 8.0, 8.01 hepsini yükledim ama işe yaramadı. Hatta Direct X kaldırma programıyla teker teker kaldırdım yine değişen birşey olmadı.
Direct X 8 diag. programı dosyalarda sorun olmadığını söylerken directx 6.1 (aoe II nin içindeki) dosyaların eski olduklarını söylüyor. Zipin içinden dosyaları teker teker system ' kopyaladım ama yine işe yaramadı.
En sonunda format attım. aoe II ile gelen direct x 6.1 i kurdum (oyun kurdu) oyuna başladım ve yine aynı sorun. NEdeni ne olabilir. Virüs falan olabilir mi? Bilen varsa lütfen yardım...

A

Anonymous

Misafir
bilgisayarin nasil birsey??hangi graKA driverlerini kullaniyorsun?? oyunlarin en aktuel patchlerini yükledinmi?

A

Anonymous

Misafir
ekran kartının son sürümü yükle ekran kartın tnt ise detenatörü yükledikten sonrabu hatayı vermeyecektir.Ama oyun hastasıysan
ilemcini ve ekran karıtını upgreade yap.İşlemcin p3 falanssa sadece ekran kartını değiştir.

A

Anonymous

Misafir
ekran kartının son sürümü yükle ekran kartın tnt ise detenatörü yükledikten sonrabu hatayı vermeyecektir.Ama oyun hastasıysan
ilemcini ve ekran karıtını upgreade yap.İşlemcin p3 falanssa sadece ekran kartını değiştir.

A

Anonymous

Misafir
Evet ekran kartının sürücücüsü olayı şimdilik çözdü. İnşallah ileriki oyunlarda da birşey olmaz sağolasın!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5