İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AÖF Sınavı Bir Bakar Mısınız?

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar ben yurtdışındayım aöf vize sınavına girecem 3-4 nisanda. fakat adrese daha sınav kağıdı gelmemiş sizinkiler geldi mi acaba? aöf hesabına internetten girdim orda da herhangi bir bilgi yok.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Geçen sene sınav kağıdı gelmiyenler internetten indiriyodu. Yani ben öle yapmıştım. Bu sene nasıl bilmiyorum ama.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bana geçtiğimiz hafta geldi. Gelmedi ise bile internetten çıkarabiliyorsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
internetten de bilgiler çıkmadı sorun orda. siz giriyorsanız bilgileriniz çıktı mı kağıdınız geldi mi bilgi verir misiniz?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben internetten almadım ama alan arkadaşlarım vardı. Öğrenci girişi için verilen bilgiler ile girilip alınabiliyormuş.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yurtdışında olduğum için büroya gitmedim kitapları da almadım çünkü kaldığım dersler vardı. netten ödemeyi yaptım 4 nisana kadar kimliğe yapıştırılan bondrolü alabildiğimiz için daha yapıştırtmadım. bu hafta içerisinde yapıştırtacam. acaba ondan mıdır? hiç sanmıyorum yoksa öncesine bir tarih verirlerdi. büroyu artık ptesi günü arayacam başka bilgilerini öğrenmeyen var mı?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Onla alakası yok. Ama bi an önce çıkarttır kimliği o olmadan sınava giremezsin. P.tesiyi beklemene gerek yok. Bildiğim kadarıyla bu zamanlar yani sınav zamanlarından önce kimlik çıkartma zamanlarından önce bürolar hafta sonuda açık oluyo. Yinede tam emin değilim ama.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kimliğim var bandrolü yok diğer forumda bir arkadaş bandrolü olmadığı halde sınav kağıdının geldiğini söyledi herhalde yakında gelir. bana geciktiler gibi geldi

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Hiç gelmeyede biliyo. Geçen sene 3 sınavın 3ündede gelmedi bana hep internetten indirdim.

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana bu zamana kadar hiç gelmemezlik olmadı hatta daire nosu değişti bulunduğumuz caddedeki tüm evlerin yinede geldi hep :) artık gelmesede olur mezun oldum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5