İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aplus.net yardim

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz once bir topicde okudum info domianler 0,95 usd diye gittim aldim
neyse bana mail geldi ***.info - Successful registration

diye ama para cekmediler + panele giriyorum ama
name serverleri nerden desecegeim bulamadim

yardim pls

saygilar

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
canlı chat var aykut 1 saattir oradayım ingilizcen varsa gir sen de yoksa sorayım birazdan onlinesan bekle ok

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar aplus.net 3 - 4 günden önce aktif etmez domaininizi... O yüzden aldım diye hemen kimseye yaymayın domaininizi yoksa siz almadan elinizden alabilirler...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ok login ol Service Plans a gir sonra Domain Registration.com a tıkla popup açılıcak üstten Menage tıkla alttaki pencerende ilgili menüler açılıyo ordan ayarlarsın

E

erotikbul

Misafir
beyler şimdi güvenilir midir, değilmidir, kaç günde kaydeder net birşey söyleyin yahu.
Farklı farklı şeyler söylendi bura hakkında.., toplu alımlar yapıcaz, lütfen tecrübelerinizi aktarınız burayla ilgili.. :)

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar logovemelodi.net domainin ben oradan aldım vede tam 4 gün sonra aktif oldu... Domaini siz reglediginiz an hesabınızda gösteriyor , nameserver ayarlarını felan gerçekleştirebiliyorsunuz ama domain sizde deilki aktif olsun di mi ? Siz bunları yapıp herşey tamam sanıyorsunuz ama degil... Onlar bir kaç gün içinde ancak domaini kaydedip hesabınıza aktarıyorlar... Bu süre içerisinde hani siz ben domaini kaydettim sevinci ile bir yada iki gün sonra bir arkadaşınıza deseniz ki ben bu domaini aldım oda size wavvv güzelmiş dese ve sizin yanınızdan ayrıldıktan 5 dakika sonra bir yerden internete girip başka bir firmadan domaini hemen kendi üstüne kaydedebilir... Geçenlerde kimdi hatırlamıyorum bir arkadaş daha geldi msn den bana böyle böyle dedi aplus dan domain aldım bir kaç tane dedi hesabımda gösteriyor suanda ama domain kayıtlı degil diyor whois cektigimde... Bende ona 3 4 gün kadar beklemesine söyledim aldığım cevap ise şu oldu - " zaten 4 gün önce kayıt etmiştim " :D :D :D siz düşünün gerisini...

E

erotikbul

Misafir
:) o önemli değil aslında, güvenilir olduktan sonra..

Neyse toplu alımı yapalım, umarım sorun çıkmaz..

S

SempatiX

Misafir
izzys: Welcome to Aplus.Net! I would be happy to answer any questions that you have. We can chat online or you can call me at 1-877-275-8763 ext 1655.
Visitor16125: why you register domain a few day later ?
izzys: hello
Visitor16125: hello
izzys: it is 24 hrs
izzys: before the domain name propagates
Visitor16125: no i was registered logovemelodi.net from your web ste
izzys: ok?
Visitor16125: but i was active 4 day later
izzys: would you like to get another service
Visitor16125: another registrar is activicated a few minutes
Visitor16125: for example onlinenic resellers
izzys: ok, how can i help?
Visitor16125: can you active our domains early ?
izzys: yes.
izzys: once the domain name is payed for
izzys: it is instantly registered
izzys: but takes some time to propagate
Visitor16125: ok thanks

Live Help den izzys kardeşimiz aplus daki :D Adam 24 saate alıyoruz diyo başka bişe demiyo :D Herhalde onların ülkesinde birgün 8 saat :D Biraz sıkıştırınca nasıl yardımcı olabilirim diyo :D Kıvırmaya başlıyo...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başka birini dene ve daha farklı şekilde sor bence yani "kardeş bizim domain vardı açılmadı başkasınınki hemen açıldı ne iş?" gibisinden sorma :) ben domaini bu gece register ettim ve biraz öce açıldı.

S

SempatiX

Misafir
Şanslısın o zaman :) Şimdi bu adam bana zıt gidip domaine el koymasın :D

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden parayı hemen çektiler ama aktif olması geceden sabaha bi 8-10 saati buluyor. sonuçta ucuz ama di mi :D

zaten en akıllıcası ilk yıl boyle bir yerde kayıt ettirip ikinci yıl 5-6$ a başka bir yere transfer etmek adam gibi paneli olan.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk aldıgım domain biraz gech oldu ama suann 5 tane almısh bulunmaktayın her aldıgım 5 dakika açıldı :)

baya bir muhabbet ettik ama sıcak inslar.

tek sorun her aldıgınız domainde yeniden kart bilgilerini girin.
ve onay verin

E

erotikbul

Misafir
toplu alımdan kastım, 30/40 tane almak :D

Neyse besmele çektik ve başladık reglemeye :p

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç.
aplusdan .org domain register ettim 15 dk sonra domainim aktif hale geçti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi