İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

April 2007 Optimizasyon Raporu

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
April 2007 Optimizasyon Raporu

Değerli Yayıncı,

April ayı için optimizasyon raporunuz aşağıdadır. Sitelerinizi otomatik olarak inceledikten sonra, aşağıdaki ipuçlarından yararlanarak sitelerinizin paraya çevrilme oranını artırabileceğinizi düşünüyoruz:

Bir sayfaya birden çok reklam birimi yerleştirmek genellikle daha çok gelir getirir.
Sitelerinizin çoğu yalnızca tek bir reklam birimi içermektedir.
Bu sorunu nasıl çözerim? Bu ipucunu at.

Bu ipuçlarının yararlı olduğunu umarız ve değişik düzenlerle biçimleri kullanmanızı tavsiye ederiz--her site farklı bir şekilde paraya çevrilir!

Saygılarımızla,
Google Adsense
----------------
bu yeni mi çıktı?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada geldi bugün evet yeni sanırım

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bende gördüm. Rekebatci reklam filitlrem vardı. Kaldırın daha çok kazanacaksınız dedi.

Kaldırdım bir baktım tık oranlarında düşüş var. Geri tekrar ekledim. Tekrar tık başına kazancım arttı. Yani pek güvenmeyin :D

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende gördüm. Rekebatci reklam filitlrem vardı. Kaldırın daha çok kazanacaksınız dedi.

Kaldırdım bir baktım tık oranlarında düşüş var. Geri tekrar ekledim. Tekrar tık başına kazancım arttı. Yani pek güvenmeyin :D

:):)
inanmayın diyorsun.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail değil yanlız bu adsense sayfasında görünüyor..

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da geldi aynen rekabetci filtrenizi azaltın diyor

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada bu ay ödememden sonra geldı , zaten 3 kriterden oluşan bilindik şeyler.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada geldi Bendede rekabetçi reklam filtresini kullanın gelirleriniz artacak diyordu. Önceden kullanıyordum aslında söyledikleri faydalı olabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5