İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arabulda google reklamları

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arabul.com da, adsense kullanmaya başlamış. Türk reklam piyasasına katkısı olacağını düşünüyorum. hayırlısı olsun.

A

altar

Misafir
ne alaka be can'ım, Türk reklam piyasasına ne gibi bir katkısı olacak.

M

modachat

Misafir
turk piyasası = arabul türklerin ya o bakımdan demek istedi türk birisi para kazanacak anladım ben :)

geriye bi kanald kaldı adsenseye gecmeyen bekliyoruz

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadaşlar, o bakımdan demedim.
bu showtv, arabul...vb büyük sitelerin adsense kullanması, türkiye de ki reklam piyasasını hareketlendiriyor. yani adsense e reklam veren türklerin sayısı bu siteler sayesinde hızla artıyor/artacak.
bu da webmasterların daha fazla kazanmasını sağlayacak.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Hotmail Kaldi Birde Microsoft Onlarda adsense koyasalardi rahat ederdik :)

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cana katılıyorum. bu şekilde adsense de türkiye piyasasında referans sağlıyor. hayırlısı olsun.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can' Alıntı:
arabul.com da, adsense kullanmaya başlamış. Türk reklam piyasasına katkısı olacağını düşünüyorum. hayırlısı olsun.
+1 yazmayı sevmem ama düşüncende son derece haklısın .

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnız şu açıdan da bakmak lazım.

showtv dünya sıralamasında ilk 1000 içinde olan bir site. arabul vs. vs. de yüksek hit alan siteler. bunlar reklam piyasasını emiyor. reklam veren talebi, arzı geçmedikten sonra arabul alsa ne yazar.

umarım hareketlenir.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uslanmaz' Alıntı:
yalnız şu açıdan da bakmak lazım.

showtv dünya sıralamasında ilk 1000 içinde olan bir site. arabul vs. vs. de yüksek hit alan siteler. bunlar reklam piyasasını emiyor. reklam veren talebi, arzı geçmedikten sonra arabul alsa ne yazar.

umarım hareketlenir.

+1 uslanmaz.

bu siteler çok kısa zamanda reklamları eritiyor.Diger sitelere bir şey kalmıyor :rolleyes: olaya birde bu noktadan bakmak gerek.Reklam veren sayısı artmadıkça milletin kazancıda düşüyor

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw gösterim arttıkça CPM oranı dengesiz şekilde düşmeye başladı. İflasa doğru gidiyoruz topyekün :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5