İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aralardınki Fark?

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wordpress sistemi ile site kurdum..fakat gözüme şöyle bişey çarptı..all in one seo pack paketini yükledim ama kendi sitemle arkadaşımın sitesinin sayfa kaynaklarından baktığımda fark görüyorum..

arkadaşımın sitesi

Kod:
<!-- All in One SEO Pack 1.6.12.1 by Michael Torbert of Semper Fi Web Design[176,275] -->
<meta name="description" content="vs vs vs" />
<meta name="keywords" content="vs vs vs" />
<meta name="author" content="Furo LLC"/> 
<meta name="copyright" content="Furo LLC" /> 
<meta name="robots" content="index, follow" /><meta name="googlebot" content="index, follow"/>
<link rel="canonical" href="http://www.site.com" />
<!-- /all in one seo pack -->

benim sitemde iste şöyle

<!-- All in One SEO Pack 1.6.12.2 by Michael Torbert of Semper Fi Web Design[78,137] -->

Kod:
<meta name="description" content="vs vs vs" />
<meta name="keywords" content="vs vs vs" />
<link rel="canonical" href="http://www.site.com/" />
<!-- /all in one seo pack -->

kısaca benimkilerde diğerine göre eksik var sorun nedir sizce ?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
sorun yok hocam :) arkadaşınızınkinde yazar,telif hakkı ve aramamotorlarının indexlenmesine izin eklenmiş o kadar. sadece:<meta name="robots" content="index, follow" /> bunu sizinkine de ekleyin.diğerleri indexlenmenizi ve indexteki sıranızı etkilemez.

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun yok hocam :) arkadaşınızınkinde yazar,telif hakkı ve aramamotorlarının indexlenmesine izin eklenmiş o kadar. sadece:<meta name="robots" content="index, follow" /> bunu sizinkine de ekleyin.diğerleri indexlenmenizi ve indexteki sıranızı etkilemez.

wordpresste tam olarak nerden ekliycemi bilmiyorum açıkcası :) tam olarak nasıl yapıcam dediğinizi :)

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
head etiketleri arasında olduktan sonra hiç farketmez,mesela;<meta name="description" content="vs vs vs" /> bundan önce veya sonra ekleyebilirsiniz.

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla header.php de <meta name="description" content="vs vs vs" /> tarzında bi kodlama yok o yüzden head içinde bi yere koyuncada saçma sapan yerlerde kalıyo çözmedim bu işi :D:D

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
farketmez,wordpress sistemden blog infoyu felan çekiyordur.siz head etikeleri arasında bir yere kopyalayıp sayfanızın kaynak kodlarına bakın görürrsünüz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi