İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aralık 12'de askerim

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adapazarı 1. Piyade tug. komutanlığındayım arkadaşlar. Başka gelen var mı?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkdaşlar hepinize allah kolaylık versin öncelikle. Şimdiden hayırlı teskereler.

Belki konu dışı olacak ama merak ediyorum. Bir çoğunuzun web siteleri var. En azından tahminim bu doğrultuda. öyle boş siteler olduğunuda tahmin etmiyorum. Peki bu askerlik süresi içinde bunlar ne yaptınız ? herhalde satmamışsınızdır. Satmak mantıksız olur !

Evet ne yaptınız çok merak ediyorum. Eğer mümkünse kısada olsa anlatır mısınız ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Liseden arkadaşımda aralık 12 asker oluyor. Bende seneye bu zamanlar giderim bir terslik çıkmazsa. Allah kolaylık versin..

NOA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Piyade
Statüsü Er
Branş
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ P. EĞT.TUG.K.LIĞI MANİSA

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlısı olsun ploopcum. hepinize öyle.

ploopun cesaretle ve istekle askere gitme hevesi de sıçan gibi köşe bucak kaçanlara örnek olsun bu arada.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tamam ploop gidince ziyaretine gideriz bursada :p birazda kızdırırız :D

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yolunuz acık olsun arkadaşlar. İnş Hayırlısıyla dönersiniz... Bende üniversiteyi 1. sınıfra bıraktım :( ocakta büyük ihtimal gidecegim... Gönüllü dogu görevi olsaydı hiç düşünmeden seçecektim fakat öyle bi şansımız yok malesef ...

3-5 5-7 nöbetleri sizleri bekliyor :D

Hele bide komutanın karşısında düzgün tekmil verme tekmeyi kodummu yapıştırır yere :D

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şahsen elimdeki hiti iyi olan siteleri sattım. (Sebebi bakacak birsinin olmaması) Yeni bir kaç site kurdum askerden gelinceye kadar toparlasınlar diye.

Arkdaşlar hepinize allah kolaylık versin öncelikle. Şimdiden hayırlı teskereler.

Belki konu dışı olacak ama merak ediyorum. Bir çoğunuzun web siteleri var. En azından tahminim bu doğrultuda. öyle boş siteler olduğunuda tahmin etmiyorum. Peki bu askerlik süresi içinde bunlar ne yaptınız ? herhalde satmamışsınızdır. Satmak mantıksız olur !

Evet ne yaptınız çok merak ediyorum. Eğer mümkünse kısada olsa anlatır mısınız ?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hakimi dediğin yer Adapazar çarşıdaki yerse çok iyi yere düşmüşsün. Az kapısında beklemedim oranın.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burdan herkesten helallik istiyorum.Zaten forumda fazla diyaloğa girmedim. Hakkı üzerime geçen varsa helal eylesin.Benden taraf herkese helal olsun.
el-aziz'in sahibi sendin demek az para harcatmadın bana. Hayırlı tezkereler sağ salim gidip gelin.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hayırlı tezkereler, biz sivilleri giyinip alay dan çıkarken poşetler de eğitim yapıyorlardı :D

İnşallah tez zamanda bitirip gelirsin. Bizim alay komutanı biraz farklı davranıyordu kısa dönemlere (iyi yönde), sizinki de iyi yer olur..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu gördüm ve vedalaşamadığım için çok üzüldüm sayfalar ilerledikçe hep içimden inşallah bursa'ya çıkar diyordum. ve yazını gördüğümde çok sevindim. hayırlısıyla tezkereni alırsın kardeşim. ve bayramda nişanlım gelicek gelemem ama bayram sonrası ilk hafta ziyaretçin olacağım :) belki evci bile çıkarsın artık sayemde :p

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Telefon geldi simdi Bursa çıkmıs. Doğu ya da Karadeniz istiyordum sağlık olsun :eek:

başlıgı gordum, askerim diye. sizin geyiklerinize tanık oluyordum, kesin bursa'ya düşer dedim başlığı görünce bursa'ya düşmüşsün :D hayırlı tezkereler

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kasımın 9 unda ben gelmiştim :) ne kısa dönemler geldi geçtii pehhhh :)

şuan 40 günlük askersin 155-40= şafak 105 :p

Hayırlısıyla gelirsin inş. bursanın keyfini çıkar hehe

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ploop'ın askere gittiğinden hiç haberim yoktu ya :D

Hayırlı tezkereler arkadaşım, darısı bizim başımızıa :)

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam askere gitmiş , acemi birliği bitecek ben konuyu yeni gördüm ( acemi birlik bitmişte olabilir , şoförse :) )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5