İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aralık ayı kazançları 10 Ocak tarihinde kesinleşecektir.

B

bazobehram

Misafir
Arkadaşlar Şöyle Bir Şey Var.. Artık Ödeme Geçmişi Sayfasında... kazançlar Bağlantısını gördüğümüz Zaman .. Ondan Sonra Banlansakta Ödeme Yi Alabileceğiz..Eğer kazançlar Yazmadan Banlanırsak Ödeme Alamayacağız..

Bundan Önce Böyle Bir konu daha Açılmıştı Gerekli Neticeye Ulaşmadığı İçin Yeniden konuyu Neticelendirmek İçin Açtığımı Belirmek İsterim.. ..

Peki Arkadaşlar Sizler Ne Düşünüyorsunuz..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kazanclar odeme sayfasında gorunsun veya gorunmesin eğer odeme işleme girmeden once banlanırsan odeme alamassın odeme işlemde iken banlanırsan alırsın paranı.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kazanclar baglantısı gozuktu diye paranı kesin alacan gibi birşey yok. Keşke öle olsa da sakin sakin beklesek odeme gununu.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazanclar odeme sayfasında gorunsun veya gorunmesin eğer odeme işleme girmeden once banlanırsan odeme alamassın odeme işlemde iken banlanırsan alırsın paranı.
Evet bende böyle biliyorum, ödeme işlemde olmadığı sürece alamazsın paranı.

10 ocak'ta kesinleşecek demesinin nedeni kazançlarda değişiklik olabilir anlamına geliyor sanırım,nasıl bir kontrol yapacaklarsa onu yapacaklar 10 ocak'a kadar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı sayfada 1 hafta önce kazanç olarak gözükmesi ödeme yapacağımız garanti etmez tarzında bi şey yazıyodu. şu anda tekrar baktım bulamadım fakat başka bi şey gözüme çarptı

"Eğer bir yayıncı Şart ve Koşulları veya policiesprogram kurallarını ihlat etmişse, ödemeyi (muhtemel ihlalleri soruşturmaya başladıktan itibaren) her an durdurabilir, yayıncının hesabını borçlandırabilir ve/veya reklamcılara yayıncının sayfasında veya arama sonuçlarında oluşan tıklamalar için geri ödeme yapabiliriz. Buna ek olarak, yayıncı Google AdWords hesabıyla ilgili Google'a borçlu kalmış ise, ödemesini borç ödenene kadar durdurma hakkını elimizde tutarız. "

pek de iyi bir haber değil!!!!

indy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
kazanclar kesinle$ecek deniyordu bu ba$lik altinda ama henuz yazan bir $ey yok ya da ben goremiyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
aynı sayfada 1 hafta önce kazanç olarak gözükmesi ödeme yapacağımız garanti etmez tarzında bi şey yazıyodu. şu anda tekrar baktım bulamadım fakat başka bi şey gözüme çarptı

"Eğer bir yayıncı Şart ve Koşulları veya policiesprogram kurallarını ihlat etmişse, ödemeyi (muhtemel ihlalleri soruşturmaya başladıktan itibaren) her an durdurabilir, yayıncının hesabını borçlandırabilir ve/veya reklamcılara yayıncının sayfasında veya arama sonuçlarında oluşan tıklamalar için geri ödeme yapabiliriz. Buna ek olarak, yayıncı Google AdWords hesabıyla ilgili Google'a borçlu kalmış ise, ödemesini borç ödenene kadar durdurma hakkını elimizde tutarız. "

pek de iyi bir haber değil!!!!

Aslında bunun nedeni yine webmasterler sanal kart vb. yöntemler ile hesap açıp atıyorum 1 ytl lik sanal kart ile 1000 ytl lik reklam yayınlıyor ve böylece google borçlanıyor o hesabıda kapatıyor...
Sonra google bunun faturasını sana bana kesiyor...
Bi ara açmayı düşünmüştüm google nin adsense için yapması gerekenler diye şimdi şehir dışına çıkıyorum eğer akşam yetişirsem yazacağım gözümden kaçmayan birsürü saçma sapan uygulaması var google nin:p mesela reklamlarıma aşırı tıklama oluyor diyen webmasterler vs.. bunların büyük çoğuda haksız yere gidiyor, neyse akşam yazarız daha geniş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5