İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aralık ayı kazançları ödeme geçmişinde göründü mü?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı hesaplarda göründü, bazısında görünmedi.. acele etmeyin google bu işini bilir :p

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
4 ocağı bekleyin.
5 ocak da bitmek üzere soruyu yeniden soriyim, lütfen ödemesi görünen göründü görünmeyen henüz görünmedi yazsın..

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elin degmisken 3-4 kere daha yaz anlamayan vardır belki...

bu arada benim kazanc hala gorunmuyor..ama 1-2 gune gelir merak etme D::D

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimkide görünmüyor, ben sizden daha çok merak ediyorum çünkü iptal ettirdiğim çekler vardı geçen aralığın 15'inden önce ama gelen çeke eklememiş puşt herifler sonraki aya bırakmışlar sanırım, bu yüzden kazançları bende mrk ediyorum.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Az önce baktım ödeme gecmişinde aralık kazancı gorunuyor.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abuk bir mevzu için konu açmayım dedim.
aralık ayı kazancında tavsiyelerden kazandığını daha az gören varmı. Bende minik bir miktar düşük. google'a konuyu yazdım. başka böyle birşey yasayan varsa cevabıda buraya atarım.

tahminim Firefox Tavsiyeleri kullanıcıların programı kurmasıyla geçiyor hesaba. Bu düşüş yükleyen kişilerin programı uninstall etmesinden midir? diye...

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 ocak itibariyle aralık ayı kazancı göründü

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim kazanç göründü ama eksik. Yani içerik için adsense ten kazandıklarım ki zaten yüzde doksan dokuzu oradan hala gözükmedi.

Kazançlar linkine tıklayınca arama için adsense ve tavsiye için adsense kazançları gözüküyor fakat içerik için kazançlardan haber yok.

Benzer durumla karşı karşıya olanlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5