İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aralık çek'ime gelen mail.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çek gelmediği için mail attım.

Merhaba ***,

E-postanız için teşekkür ederiz.

çekinizin ödemesi durdurulmuş ve yeniden düzenlenmesi işlemine
başlanmıştır. çek tutarı şu anki kazancınıza eklenecek ve bir
sonraki ödeme döneminde ödenecektir.

Ödeme şeklini değiştirmek isterseniz, lütfen bunu ayın birinci
ila onbeşinci günü arasında yapın. Onbeşinci günden sonra
değişiklik yaparsanız, ödemeyi, seçtiğiniz şekilde, o ay için
yapamayabiliriz.

Saygılar,

Emel
Google AdSense Ekibi

Pişman oldum iyimi. Adamlar çeki bekleticekler bir ay daha :(

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
Pişman oldum iyimi. Adamlar çeki bekleticekler bir ay daha :(
Birdahaki çeke ekleyeceklerdir kazancını. Bende iptal ettirmiştim. 2 gün sonra çek geldi. Elimde orjinal bir kopyam oldu. Kenarda duruyor öyle..

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi bende iptal ettirsem çek gelince bozdurma şansım oluyormu ? tahsil ederlermi bu saatten sonra ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çekinizi iptal edip, işleme almışlar zaten. Bu saatten sonra gelsede parasını alamazsınız.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi benim anlamadım,

Bu ay sonundaki çekim ile birliktemi gelecek yani üç gün sonra bitecek olan ayın çeki ile mi ? Yoksa gelecek ay ki çek ilemi gelecek.

C

Cobra

Misafir
*siber*' Alıntı:
şimdi benim anlamadım,

Bu ay sonundaki çekim ile birliktemi gelecek yani üç gün sonra bitecek olan ayın çeki ile mi ? Yoksa gelecek ay ki çek ilemi gelecek.

Gelecek ayki çekinin üzerine eklenip 2 sinin toplamı tek bir çek olarak gelecek

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
şimdi benim anlamadım,

Ödeme geçmişi içinde "Ödeme İptal Edildi USD xx,xx" gibi bir ibare olmalı. Kazanç gibi ay sonuna eklenir. Ama ne zaman eklenir onu ancak sen panelden görebilirsin. Bu ay a eklendiyse bu ay alırsın. Ama bir dahaki ay a garanti eklenir..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu maili attığınızda hesabınızı inceliyorlar haberiniz olsun durduk yere adamların ilgisini çekmeyin.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme işlemde değilken bu maili attığınızda da inceliyorlar. ödeme işlemde iken de inceliyorlar. yani fazladan incelenmek hoşunuza gidiyorsa siz bilirsiniz. iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir...

K

Ka[R]aN

Misafir
Kimsenin hakkı kimsede kalmayacaktır. Merak etme diğer ay toplamını göndereceklerdir. Google bu işi iyi yapıyor.

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
"Ödeme işlemde" sürecinde neler yapıyorlar sence ?

ödemeler yapılıyor çekler oluşturuluyor 3 gün sürmesinin sebebi o toplu halde yapılmış gibi görünüyor. hatta çeklerdeki dolar kuru bozdurma farkıda burdan kaynaklanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5