İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aram motoru kayit online

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aram motoru kayit online Yenilendi 69 motor eklendi

servisi kaldirdim.

T

tahtakale

Misafir
güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim ama sayısı küçümsenmeyecek kadar site ekleme hatası veren motor var!

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar genelde baglantin cok yavassa zaman asimina uruyor veya o siteye daha önce kayitli oldugun icin . cok sallama adres ile dene hata cok az olcaktir. mesela wwww.dsfskdlbjhogheotubhghfjv.com gibi

tahtakale' Alıntı:
güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim ama sayısı küçümsenmeyecek kadar site ekleme hatası veren motor var!

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bende baya hata verdi ama hata vermedigi daha fazla neyse allah bereket versin :D SaoL Xcoder

Canimnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk webmasterLar da Arkadaşımız gibi bilgi alış verişinde bulunsa iyi yerlere geliriz.

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar ilgi görcegini bilseydim daha önce yollardim. yakinda kayitlarak büyük update yapcam. düzenlicem zati kendim icin. ihtiyaci olanlar faydalansin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5