İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama alt taban google ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşalr elinde asp den basit arama motoru varmı lat yapı googleden cekecek ??

paylaşmak isteyen varmı free yada yabncı bir scriptte olur inceliyeyeim.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google Soap destegini Aralik 2006 itibariyle kullanimdan cekti. Yeni uyelik alinmiyor. Ajax Search kullanilmasini tavsiye ediyor. Indekslenme problemleri oldugu soylendigi icin ben denemedim. Deneyen olursa tecrubelerini bu vesile ile paylasmasini rica ediyorum :) Eger SOAP destekli dusunuyorsan MSN Search deneyebilirsin. ASP scriptleri takip etmiyorum ama konuyu baltamamak adina http://www.kevincornwell.com/software/aspGoogleSearch/ adresinide biz ziyaret etmeni onerebilirim

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google 'da istenilen arama kategorileri listesi ve veritabanı oluşturulabilirim..
Ücrete Tabi..

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google arama sonuçlarını filtreleyen bir script hazırladım ..
burada ilanda verdim . fakat s p a m sayfa üreten bir script olduğu için yasakk olduğu için konu kilitlendi ..

ücrete tabi olarak p.m ile görüşebiliriz .

..

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pm at görüşelim elimde istediğin gibi 1-2 güzel şey var :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5