İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arama calısmıyor

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3.6.x kurulu ve search calısmıyor. Ne normal arama ( site içi arama ) çalışıyor nede üyelerin mesajlarını veya açtığı konuları bul vs. arama sistemi. Bunu nasıl düzeltebilirim.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sorunlarınızda forum adını belirtirseniz daha yararlı bir başlık olabilir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forum adi, linki ve tam versiyonu iletin.
Forumunuz lisansli ise yardim eden cikacaktir.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kısaca durumu şöyle özetleyeyim ben. (war nickli arkadaşa ben kurdum forumunu oda aynı hatayı veriyor benim kendime kurduğum forumda )

Örnek db hatası ( bugünkü mesajlar linki): http://www.siber.net/search.php?do=getdaily

+ arama sistemi + üye arama sistemi

Sitede hiçbir arama çalışmıyor. Bunun sebebi server'den mi yoksa kurduğum forumla alakalımıdır?

Sorun düzeltilmiştir. Problem şuymuş: databasede search adlı tabloda completed diye bir kolonun eksik olması...

Forumay'dan inen tüm vbullettin 3.6.4 versionlarında bu sorun var sanırım... Bunuda belirteyim.

Mehmet37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Aynı sorun suan bendede bulunmakta

http://www.cidetr.com/forum/search.php

konuları vede üyelerin mesajlarını hiç bir şekilde arama sistemi çalışmıyıor.

üstteki mesajda arkadaşımız sorun çözüldü yazmıs ama ben eksik olan satırı nasıl nereye ekleyebilirim bilmiyorum. yardımlarınızı rica ediyorum..

Mehmet37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özür dileirm flood yapıyorum ama.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5