İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ARAMA CC DEN UIZAK DURUN

A

aynalitahir111

Misafir
ARAMA CC deki serefsizler 50 milyonu odemediler. emniyete suc duyurusunda bulunacagimi ogrenince heswabimi kapatmislar. BU ** COCUKLARININ SITESINDEN UZAK DURUN

Moderatör tarafında düzenlendi:

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
aynalı adam ödeme yapmadı diye küfretme sadece ödemesini alamayan sen değilsin. istediğin kadar suç duyurusunda bulun hiç bir yasal tutanağın yok elinde.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bence sizlere bir tavsiye bir siteye üye olacaksanız forum içinde arama yapın. varsa kullananların fikirlerini öğrenin mesela ben size ilgili eski topiclerin linklerini yazıyorum:

e-bilgi için:

önceden dediğim gibi tek mağdur sizler değilsiniz geçen senede kazanamayanlar wardı ama küfreden ana avrat düz giden yoktu...

Moderatör tarafında düzenlendi:
A

aynalitahir111

Misafir
tr.st' Alıntı:
aynalı adam ödeme yapmadı diye küfretme sadece ödemesini alamayan sen değilsin. istediğin kadar suç duyurusunda bulun hiç bir yasal tutanağın yok elinde.

topu topu 50 milyon gonderecekler. eger odeme yapamayacklarsa onceden soylesinler o kadar meke zaman harcadim bu teresler icin. emnyiete de yazi onderim. size komik gelecek ama hafta ici arena ve saadettin teksoya da gonderecegim. ben hakkimi ararim arkadas

F

funcitytr

Misafir
tahir adam ödeme yapmayacağını söylerse kim yapar bu işi ? adamın etrafı dolandıracağı zaten belliydi. neden üzülüyorsun ki.. herkes söylüyordu ve biliyordu böyle olacağını...
bence fazla uzatma derim. paranı alabileceğini düşünmüyorum....

A

aynalitahir111

Misafir
İyi ama heriflerin koskoca sirketi var. celikgroup diye firmalari var. ben bedduami ediyorum. butun celik net personeline insallah analari bacilari kocalari sekreterinden operatorune tum celik net personeli allah belalarini versin. ben bedduami ederim. kul hakki yiyenin sonu nedir hepimiz biliyoruz.

insallah akrabalarindan coluk cocuklarindan cikar acisi

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Ne kadar banallllllll .Güzel kardeşim seni anlıyorum ama suç sende .Senin o koskaca diye bahsettiğin kişi senin benim gibi biri.Hata sende yerli firmalar ile çalısman.

Peki para kazanmak istiyorum diyorsan kaliteli bir site yap.Sonra gerekli tanıtım geresi gelir...Benim o kişiyide savunduğum falan yok.Sadece kimseye beddua falan etme bunlar onları değil seni küçük düsürür.Ben daha öncede yerli firmalar ile bu tarz calısma yapmayın diye söylemiştim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5