İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ARAMA CC

A

aynalitahir111

Misafir
arama cc de su ana kadar 2 kere odeme aldım. su anda ucuncu kısım yani 150 milyona ulastim ve gonderecekleri para 50 milyon daha.

iki gundur emaillere cevap veren yok. faks ceksem zaten yani verdikleri para ne ki? celik net ten bunu beklemezdim. ilgilenenlere tavsiyem arama cc den uzak durun

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlar iş yapalım derken başka şey yaptılar.Türkiye de olmayacak işlere burunlarını soktular.Patladılar.Ha şirket güçlü ama bu sektörde zarar ettiler.Benim e-shop umu hala açmadılar mesela.Ben çeliknet mail kullanıorum pop3 desteği vs. olduğu için, ama oda yavaşladı ve hatta 2 gün duruyor 3 gün çalışıor.Sistemlerine bakım yapmıolar arkadaşlar takip etmiyorlar.E-bilgi ise ayrı bi alem.Mail başına 1000 lira ödüyolar sanırım.

A

aynalitahir111

Misafir
BU arama cc iyice sapıttı.. parayi cekme talebinden sonra 8 gun gecti. hala yatmadi. eger pazartesiye kadar yatmazsa emniyete ve maliyeye suc duyurusunda bulunacagim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5