İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arama motorları

meinhoff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 lerce arama motoruna kayıt diye bi çok site var.
bunlar işe yarıyomu ve bunların hepsine gerek varmı

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerek olduğunu sanmıyorum ama işe yaradığını duydum... deneme gereği hissetmedim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
meinhoff' Alıntı:
1000 lerce arama motoruna kayıt diye bi çok site var.
bunlar işe yarıyomu ve bunların hepsine gerek varmı
gerek yok o sitelere. internet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu belli başlı arama motorlarını kullanıyor, dolayısıyla diğer küçük arama motorlarının etkisi sınırlı. http://www.submitexpress.com adresinden ücretsiz olarak belli başlı arama motorlarına kayıt yapabilirsin, gerisi para tuzağı zaten.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arama Motorlarına toplu halde ekleme yapan programlardan en iyisi ADDWEBPRO dur.

En son birkaç sene önce windows da lmhost dosyasında birkaç değişiklik yaparak kırılabiliyordu. Şuanda tam anlamıyla kırılabiliyor mu bilmiyorum.

Ama unutmamanız gereken birşey var.
Artık küçük scriptlerde bile "resimli kod" lar var. Yani resimdeki kodu yazarak sitenizi ekleyebiliyorsunuz ki hiçbir program resimlerdeki karışık eğri büğrü kodları okuyamaz... ve dolayısıyla ekleyemez.. Sadece uyumlu yerlere ekleme yapabilir bu programlar

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım sakın bu tarz arama motorlarına ekleme programlarına para verme hitin hiç değişmez yani belli başlılar hariç diğerlerini kullananlar ve arama motorlarının eskimiş bulma sistemleri sana hiç bir fayda sağlamaz google yahoo search.msn vb arama motorlarına eklemen kafidir.Onlarında hepsini manuel ekleme yapabilirsin.Programlara gelince ben zamanında kullandım full sürüm olarak bir etkisini gördüm mü hayır...Onun için hiç tavsiye etmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5