İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Motorlarına Kayıt

F

fatihhk

Misafir
Sitemizi tüm arama motorlarına birden kayıt etmemiz için bi adres vardı
hatırlayan varmı?
Yada ücretsiz olarak bu işi yapan bir yer?

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 $ a 1 milyon arama moturuna kayıt edilir !

bu gibi ilan olan 100lerce site var. Arama motorları elbette önemlidir. Fakat siz sitenizi arama motorlarının sizi kendisi gelip bulabilecegi sekilde tasarlarsanız buna gerek yok.

+ arama motorlarına kayıt pek etkili olmuyor onlar sizi buldugunda daha etkili oldugu kanısındayım.

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücret karşılığı kayıt

Eğer ücret karşılığı kayıt ettirmek istiyor iseniz.

50 ytl karşılığı sitenizi 140 'ın üzerinde arama motoruna kaydettiririm.
sonuçları email adresinize gönderirim.

özellikle google,Türkiye,almanya,ingiltere gibi ülkelere(googlein sitesi olan) ayrı ayrı kayıt yapılacak.

ilgilenenler ,kayıt için lütfen p.m atsın.
kayıtlar 2-3 gün sürebiliyor.şu an kuyrukta kayıt ettiğimiz siteler var.

saygılar

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
devrimergin' Alıntı:
google zaten biyerde linkinizi görünce otomatik örümceklerini sitenize yollar direk eklemek içinse http://www.google.com.tr/intl/tr/add_url.html bu linki kullanabilirsin. bedava :)

Evet siteni kaydetmesende google siteni indexler.
Ayrıca google'a girip siteni kendinde ekliyebilirsin.

Bu dediklerin doğru ,zaten bunları herkez şimdiye kadar yapmıştır.
Fakat bunlara ek olarak sitenizi , tekrardan kayıt ettirebilirsiniz.
Ben daha önce kendim kayıt etmiştim, fakat ücretli olan bu programı kullandıktan kısa bir süre sonra arama motorlarından daha fazla hit almaya başladım.

Ayrıca bildiğiniz gibi google çoğu ülkede sitesi var , program her ülkedeki google sitesine ayrı ayrı ekliyor.

faydasını göreceksiniz.

D

devrimergin

Misafir
kusura bakma ama şu kadar verin bu kadar arama motoruna sitenizi kaydettirelim geyiğine beni feriştahı gelse inandıramaz. Bu olayı greencard muhabbetine benzetiyorum ikisindede paranızı boşa verirsiniz.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadar bu tür programlarla sitenizi eklettirdiğiniz zaman arama motorları tarafından ban yenebiliyormuş. ne kadar doğru bilmiyorum tabi

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HONEYMONEY' Alıntı:
Evet siteni kaydetmesende google siteni indexler.
Ayrıca google'a girip siteni kendinde ekliyebilirsin.

Bu dediklerin doğru ,zaten bunları herkez şimdiye kadar yapmıştır.
Fakat bunlara ek olarak sitenizi , tekrardan kayıt ettirebilirsiniz.
Ben daha önce kendim kayıt etmiştim, fakat ücretli olan bu programı kullandıktan kısa bir süre sonra arama motorlarından daha fazla hit almaya başladım.

Ayrıca bildiğiniz gibi google çoğu ülkede sitesi var , program her ülkedeki google sitesine ayrı ayrı ekliyor.

faydasını göreceksiniz.
yazdigin mer mesajda bu var
50$ verin sunu soyleyeyim
50ytl verin sunu kayit edeyim
ve bu yapacak olduklarinda zimtirik seyler yani 50ytl sana verip arama motorlarina siteyi kaydettirmek yerine 5-10 dakika kendim ugrasir eklerim urlleri
Su yazdiginda sacma urlyi kendim ekledim ama daha sonra ucretli programdan ekledim googledan gelen hitim artti (tam bir sacmalik)
Yakinda mesajlarini su sekilde yazacaksin herhalde
Baslik yazip mesaj yazmiycaksin
ve basligada aynen su sekilde 50 ytl verim mesajimin devamini yazayim (bence iyinette degil kumda oyna )

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
ve bu yapacak olduklarinda zimtirik seyler yani 50ytl sana verip arama motorlarina siteyi kaydettirmek yerine 5-10 dakika kendim ugrasir eklerim urlleri
Su yazdiginda sacma urlyi kendim ekledim ama daha sonra ucretli programdan ekledim googledan gelen hitim artti (tam bir sacmalik)
ve basligada aynen su sekilde 50 ytl verim mesajimin devamini yazayim (bence iyinette degil kumda oyna )

Arkadaım ben 50 ytl ye sitenizi 140 adet iyi arama motoruna kaydediyorum.
İşine gelirse yaptır işine gelmezse yaptırma.

Ayrıca siteni kaydettikten sonra ,hitinin artttığını ,ve detaylı istatistiklerinde ,ziyaretçilerin hangi siteden geldiklerini göreceksin.Bu referrer siteler arsında benim kaydettiğim arama motorlarından hit geldiğinide göreceksin.(daha önce görmediğin ve hit gelmeyen arama motorları)

umarım açıklamam yeterli olmuştur.bilmediğin ve erişemediğin şeyleri karalamayı artık bırak.

ben bu işi iyi biliyorum diyorsanda ozaman arkadaşların sorusunu cevapla , birde kendim yaparım demişsin.bize bir arama motorlarının listesini verde bizde kendimiz yapalım.

Bu arada konunun en başına bakarsan ,bu işi ücretsiz yapan yerin adresinide verdim.
Eğer para vermek istenmiyorsan ordan da kayıt yapabilirsin.

D

devrimergin

Misafir
culpable' Alıntı:

Doğru söze ne denirki!

D

devrimergin

Misafir
Allah Razı Olsun :)

Hepsi kayıtlı ama kayıt işini bilmeyen arkadaşlara yardımcı olabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5