İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arama motorlarına toplu kayıt

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu işlemi yapan bir çok program var ve web sitesi var
tavsiyeniz var mı? ( denediğiniz ) free veya ücretli

F

fatihhk

Misafir
Ben senin siteni 600 tane directory ye ve arama motoruna kaydedeyim istersen.
atarsın üç beş bişeyler:D
Ekte tüm sitelerin listesi var.

Gerekli bilgiler:
Site Adresiniz:
İsminiz:
Email:

Not-1:Email konfirmasyon için kullanılacak.
Not-2:Sadece 20 kadar site konfirmasyon gerektiriyor.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben bu konuyu araştırdım da, kimse tavsiye etmiyor bu toplu arama motorlarına kayıt işlemini. PR ve seo açısından zarar veriyormuş siteye
biraz daha gezineyim forumlarda:)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yeni bir siteye bir anda 100 tane back-link olursa Google seni genelde SandBox'a gonderiyor. Onun icin yavas yavas back-link toplama olayi daha ragbet goruyor. Kimse tam sayisini bilmiyor tabiki.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hdogan peki tavsiyen nedir
mesela bir directory sitesi açtım ( örnek ) PR 5 olan 5 siteden link aldım pr4 olan 5 siteden link aldım ( örnek veriyorum )
aynı anda 200 siteye de reklam verebilirim. imkan var ama korkuyorum açıkçası. bazı yabancı forumları takip ediyorum da, çok değişik şeyler tavsiye ediyor adamlar

F

fatihhk

Misafir
favorites' Alıntı:
hdogan peki tavsiyen nedir
mesela bir directory sitesi açtım ( örnek ) PR 5 olan 5 siteden link aldım pr4 olan 5 siteden link aldım ( örnek veriyorum )
aynı anda 200 siteye de reklam verebilirim. imkan var ama korkuyorum açıkçası. bazı yabancı forumları takip ediyorum da, çok değişik şeyler tavsiye ediyor adamlar

bakın script özel yani diğer otomatik ekleme sitelerinden farklı bir işleyiş tarzı var. sanki tek tek her siteye kendin eklemişsin gibi çalışıyor.
şimdi 600 directory ye elinle siteni eklesen google ne diyebilir?
ama siz bilirsiniz.
bu arada teklifim herkese açıktır.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk
yanlış anlama olayı baltalamak gibi bi amacım yok ancak zaten google programla ekliyenlere tavır almıyor elinlede eklesen aynı iş yani okadar çok backlink bi anda gelince siteyi pek sevmiyo diğer yiğenlerinden ayrı tutuyo...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5