İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Motoru Optimizasyon Yazılımı

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2023 SOFT AŞ nin ürettiği ilk yüzde 100 Türkçe Arama Motoru Optimizasyon Programı EKLEMAX ile Web Sitenizi zirveye taşıyın! 100.000 kayıtlı WordPress Sayfasına tam otomatik, 4000 dizin sitesine yarı otomatik olarak Sitenizi ekleyin!

Standart bir bilgisayar kullanıcısının kolayca kullanabileceği

EKLEMAX®
programı ile web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkartabilirsiniz.

EKLEMAX® ; yüzde 100 Türk yapımı, 2023 SOFT A.Ş. tarafından geliştirilmiş, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yapmanıza yardımcı olan, uygulamaları ile websitenizin Pagerank değerini arttıran, kullanımı çok kolay bir programdır!

Türk mühendislerince geliştirilmiş Eklemax programı ile Web sitelerinizin SEO çalışmalarını kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Eklemax programı Arama Motoru Optimizasyonu işlerinizi %80 hızlandırmaktadır.

Etkililiği %100 kanıtlanmıştır!

Turbo Backlink ile 3000 Siteye otomatik Backlink gönderimi!
Tam otomatik olarak 100.000 WordPress sitesine ekleme!
4000 dizin sitesine yarı otomatik kayıt!
SEO Analiz Tool ile değerlerinizin takibi ve ölçümü!

%100 TÜRKÇE KULLANIMI + TELEFON İLE TEKNİK DESTEK EKİBİ!

eb sitenizin bilgilerini , istediğiniz PR değerlerine sahip dizin sitelerini karşınıza çıkartarak ve sitelere bu bilgilerinizi tam ve yarı
otomatik olarak doldurmanıza yardımcı olur. Raporlama sistemi ile eklemelerinizi kontrol edebilirsiniz.
Programın ilk kurulumunda 100.000 adetten fazla yerli ve yabancı dizin, blog, forum siteleri bulunur.

Program düzenli ve devamlı olarak yeni dizin siteleri ile güncellenmektedir. Bu güncellemelere kolayca ulaşarak, programı
güncelleyebilirsiniz.
Kaliteli binlerce dizin ve Pagerankınızı artırıcı sitelere ve ekleme sayfalarına kolayca ulaşmanızı sağlar.

Web sitenizin Pagerank değerini arttırarak, web sitenizin arama motorlarında bulunabilirliğini arttırır.
Dizin ekleme sayfalarında verileri tekrar tekrar girmeniz gerekmez, EKLEMAX® bilgileri otomatik olarak getirir.

Otomatik Wordpress bloglarına yorum ekleme özelliği ile 100.000 lerce wordpress blog sitesi tek tuşa basarak otomatik yorum ekleyebilirsiniz.
Yarı otomatik blog yorum eklemeleri ile 1000 lerce blog sitesine yorum ekleyerek web sitenizin linkini tek yönlü olarak verebilirsiniz.

1000 lerce VBulletin forum sitelerine yarı otomatik üye olarak, otomatik profilinize web sitenizin linkini verebilirsiniz.
Sürekli güncellenir, yeni ve sitenizi tek yönlü link vermenizi sağlayacak web sitelerini sizlere sunar.

Hızlı ve doğru eklemeler yapmanızı sağlar.
Ekonomiktir. Hayat boyu hiç bir ekstra ücret vermeden kullanılır.

Eklemelerinizin raporlamalarını alabilir, işlemlerinizin takibini yapabilirsiniz.
Türkiyede alanında tek, türkçe içerik sunan %100 Türk yapımı tescilli üründür.

ÜRÜN SİTESİNİ ZİYARET EDİN

bakyan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demoyu kurdum kullanımını incelemek için. demoda kullanımı basit gözüküyor bi artısı varsa gerçekten güzel bir iş başarmış olursunuz en kısa zamanda alabilirim..

milf_hunter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben almıştım gecen ayın başlarında gayet iyi bir ürün bilmem sizin hoşunuza gidermi. Ama benim için gayet başarılı verdiğim paraya değdi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5