İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arama motorunda sayfalar karışıyor lütfen yardım e

A

Anonymous

Misafir
Herkese selam , benim sorunum şu : arama motoru yapmaya çalışıyorum mesela "asp" kelimesini
arattık ve 15 sonuç bulduk ve ben sonuçları 10'ar 10'ar listeliyorum.Birinci sayfada 10 tane sonuç çıkıyor
2. sayfada da kalan 5 tanesi.Tamam buraya kadar herşey güzel fakat sorun bundan sonraki ara
mada çıkıyor mesela "para" kelimesini arattık ve 13 kayıt bulduk ilk sayfada ilk 10 kayıt normal olarak
çıkıyor ama 2. sayfaya bastığımda ilk yaptığım arama olan "asp" ile ilgili sonuçlar çıkıyor karşıma
ve 1. sayfaya döndüğümde onlarında "asp" kelimesiyle ilgili sonuç sayfasına dönüştüğünü görüyorum.Biraz
uzun oldu ama inşallah sorunumu anlatabilmişimdir.Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba yardım ederseniz sevinirim....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5