İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama motorunda üstlere çıkma

S

saYRamOnline

Misafir
Kronikleşmiş web master sorunu. Bir konu üzerinde web sitesi hazırlıyoruz diyelim. Ben travel ile ilgili bir site tasarlamayı planlıyorum. travel googleda arandığında sitemin en üstte çıkmasını nasıl sağlanırım. neler yapmalı? PR dışında tabiiki. henüz pr yok ortada. sitede yok zaten.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunun şöyle yap böyle yap tarzında kurallaşmış bir bütünlüğü yoktur

forumu incelersen ipuçlarını yakalayabilirsin bence

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Travel veya benzeri cok ragbet görülen bir konuda site yapiyorsaniz öncelikle özgün icerik , sabir ve 1 yillik bosa cekilecek küregi göze almalisiniz.
Bu süre icersinde Arama motoru optimizasyonunu a'dan z'ye bitirmeli sürekli sitenizi takip etmeli, yabanci kelimelerle ugrasiyorsaniz burdaki gibi 10 50 linkle üste cikamayacaginizi bilmeli güncel bir site yapmalisiniz.
Cok calismalisiniz cok. Bu soruyu da burda soruyorsaniz daha üste nasil cikalacagi konusunda fikir sahibi olmadigini kabul ediyor öncelikle bu konuda internette arastirma yapmanizi ve cevaplarin size hazir olarak gelmeyecegini bilerek hareket etmenizi tavsiye ederim.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Icerik ana unsur ama o icerik bulunamadiktan sonra da icerik sahibine birsey getirmez bence.
Ama icerigin agirligi %50 hatta %70 derim.
Kalani reklam, link vs.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kronikleşmiş web master sorunu. Bir konu üzerinde web sitesi hazırlıyoruz diyelim. Ben travel ile ilgili bir site tasarlamayı planlıyorum. travel googleda arandığında sitemin en üstte çıkmasını nasıl sağlanırım. neler yapmalı? PR dışında tabiiki. henüz pr yok ortada. sitede yok zaten.
travel ile başlama, binlerce firma bu işe milyon dolarlar yatırırken onlarla rekabet edemezsin.

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sverdlow katılıyorum sana bu kelimelerde rekabet etmen zor alt kelimelerde yoğunlaşmanı tavsiye ederim..

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
travel de cok yakinda geliyorum bir türk olarak büyük iş basaricagima inaniyorum travel kelimesinde ilk 10 a gitme niyetim var bakalim hayirlisi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5