İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama script'i yazdırılıcaktır.

U

username

Misafir
Merhaba.
Arama sonuçlarını google yada msn'den alan bir script yazdıracağız.
site.com/oyun.htm şeklinde verdiğimiz linki otomatik olarak arama yapıcak bir fonksiyon istiyoruz.Asp php farketmez.Başkada bir özellik gerekmemekte.
Tabi birde kucuk arama formu yeterli.
Tekliflerinizi bekliyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
eğer google ve msn e bakmasın direk kendine ait bir botu olsun ve linkten linke atlayıp lüm siteleri kaydetsin bunlara da populerlik versin kısaca google gibi olsun diyorsan bu sekilde bir sey gelistiriyorum şu andaki spideri Caesar - buradan görebilirsin bu şekilde birşey düşünürsen fiyatı konusabiliriz.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bot kullanarak arama motoru istiyorsan planetsourcecode.com da böyle bir çok yazılmış proje mevcut... üstelik ücretsizde işinize yarayabilir...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar bende hem aynı tarz hemde tamamiyle google tarzı olan bir arama motoru sistemi için fiyat rice edebilirmiyim ?

okanyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
P.M. attım. Script asp tabanlı olarak hazırlanmıştır. Demosunu görmek isteyenler P.M. atabilirler...

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script'in, title a aranan kelimenin yazdırılması, sonuçların iframe içinde çıkması gibi sorunlarıda benim tarafımdan fixlenmiştir, Önemli değil @username :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5