İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Sistemi

mertdinler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar tnctr.com unki gibi bir arama sistemi arıyorum ama dle de kullancam php html ne olrsa olsn asp hariç yazabilrr misiniz ? veya varsa vereblrmsnz

sengonul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o arama php,ajax ve jquery ile yapılmış sanırım internette hazır olarak bulabilirisn

Lansewebtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi baştan dili öğretmek te olmaz, mobil deyim sistemi de yazamam. Şöyle yapalım; api.jquery.com dan search pluginlerine bakın. Php ile $_POST a göre arama yapan bi sayfaya anasayfada bağlayın onu. IKEA dan alıp evde birleştirmek gibi.

mertdinler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler bunu yapabilecek var mı sizden lightbox ta açılmasını istemiyorum sadece seçilen şekilde arama yapsn :)

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
google custom search derler ona sadece şekillendirmiş biraz en basitinden highslide'ın frame özelliğini kullanarak yapabilirsin

mertdinler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google custom search derler ona sadece şekillendirmiş biraz en basitinden highslide'ın frame özelliğini kullanarak yapabilirsin
CSE yi Bende Biliyorum ama Ben Konuyumu Yanlış Yere Açmışım Ne Yapmışım Arama Sisteminde nereyi aramasını istersek orayı arıyor onu nasıl yaparız diye soruyom :)
mesela forumun arama sistemini istersek öyle arıyor googlede olmasını istersek googlede arıyor onu nasıl yapcaz diyom :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi