İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama sonuçlarında geriye düşen var mı ?

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
sitelerimden biri günlük 1800-2000 tekil hit alıyodu. Sonra 1-2 gün içinde 3000 e kadar çıktı tabi bu arada adsense kazancıda 3 katı arttı..
Şu anda ise belirli kelimelerde 3-4 cıkarken 150 sıralarda cıkıyorum. Bunun gibi bir sorun 1 1.5 ay öncede olmuştu (PR güncellenmeleri sırasında) şimdi yine aynı durum. acaba sorun PR güncellemesimi yyoksa aklınıza başka bir sey geliyor mu ? Bu durumda olanlarımız var mı ?

Not: site 5.5 yaşında ve PR 4 Türkçe Sağlık sitesi.Haftada 1-2 haber ekleniyor. vs.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitim 1 haftadır 6 k üzerindeydi 2 gündür 4 k lara düştü neden anlamadım sürekli güncel tuttugum halde

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir zamanlar bu siteleri açtığınızda sizde birilerinin geriye gitmesine sebep olmuştunuz, şimdi de yeniler sizinkilerin gerilere gitmesine sebep oluyor ;) ama zahmacı senin durumun sandboxa benziyor... çıkar yakında benim de bi kaç sitem sandboxa girdi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benim bi site açıldığından beri sandboxda gibi googledan hiç hit gelmiyo:( pr si bi 2 oluyo bi 0 (2. ay bu ) 9 indexli sayfa sadece böğğğğ

kelimelerde kaçıncı sırada çıktığınıza nasıl bakabiliyoruz

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir zamanlar bu siteleri açtığınızda sizde birilerinin geriye gitmesine sebep olmuştunuz, şimdi de yeniler sizinkilerin gerilere gitmesine sebep oluyor ;) ama zahmacı senin durumun sandboxa benziyor... çıkar yakında benim de bi kaç sitem sandboxa girdi

Ya haklısında elbetteki biri öne geçerse demekki birileri arkadaya düşer. Dediğim gibi sitem yeni değil 5.5 yıllık bir site.PR 4,Güncel tutmaya çalışıyorum bu halde sanbox a neden girsin onu anlamadım...

Ama çözüm belli sanırım arkadaşlar, beklemek...

Yorumlarınız ve beni aydınlattığınız için teşekkürler

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galiba ben de sandbox'a tutuldum :(
1-2 haftadır google'dan gelen ziyaretçiler %100e yakın azaldı.
normalde ilk sırada çıktığım kelimelerde de çok önemli bi düşüş yaşıyorum.yazık valla.
bi anda bi sürü backlink veya topliste kayıt olma gibi bişiy yapmadım halbuki..ne zaman geçer?gerçekten sandbox mı?yoksa kısa süreli dalgalanma mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5