İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arama-tr gibi script

W

W3BMASTER

Misafir
www.arama-tr.com sitesinin türünde bir site için ücretsiz script aranmaktadır...yardım etmek isteyen kişiler Bu başlık altına yazarsasevinirim

S

Sticks

Misafir
Yanlış anlayıp kimse alınmasın arkadaş, ama şunu söyliym :
Hem ücretsiz olacak hem türkçe olacak vb.
Yapabileceğiniz şeyler :
1: Türkçe script sitelerine bakın.
2: Yada "evet site lazım site açıcaz" vb diyorsanız site açmak emek de ister. Bu cümleden çıkarabileceğiniz şey ise : Alın scripti türkçeleştirin, para vermeye niyetiniz yoksa.

Eğer yapamam diyorsanız : $30'a bu scripti türkçe yaparım. (Sakın fiyata yorum yapmayın sadece teklif. İstemiyorsanız, basit : Pas geçin)

D

deather

Misafir
W3BMASTER' Alıntı:
www.arama-tr.com sitesinin türünde bir site için ücretsiz script aranmaktadır...yardım etmek isteyen kişiler Bu başlık altına yazarsasevinirim

Bu konuda sana yardimci olabilirim gerekli hersey mevcut. o sitenin bir benzerinin script i elimde var. iletisim yollari mail ve msn : [email protected]

buraya cevaplamana gerek yok mail yada msn ile ulasirsan kesinlikle yardimci olabilirim.

saygilarimla.

S

Senbul

Misafir
dll' Alıntı:
Turkce dil paketi yok

Biraz olsun birseyler yapıp turkcelestırmesınıde sen yap.Yada bu scripti kullananlardan iste belki veren olur yada oturup iki sayfa kodu turkcelestır.Bu kadarda hazırcı olmayalım "Armut piş ağzıma düş" yok boyle.

S

Sticks

Misafir
Senbul , helal kardes. Yıllardır site yaparken hep yırtındım edindim . Gerek oldu para harcadım. Kimi gün geldi başkalarında olmasıma rağmen piyasada yok diye değerinin 3-5 katını gerek daha fazlasını ödedim.
Kısacası çok çabaladım ama bir bakıyorum insanlar çok rahatlar.

"Bana bu scripti bulun" (!)
"Türkçesi yok, isterim" (!)
He bir de "Ben kuramam siz kurun" - "Logo yok yapın" tarzından mesaj atma hakkına sahipsin nasıl olsa özgür bir forum herkes istediini yazma hakkına sahip.
Valla alınmayız, yaz. Nasolsa alıştık türk halkındaki , Senbul'un dediği "Armut piş ağzıma düş" 'lere.

Niye mi patladım ? Siz tahmin edin hele...

Al bak bu yapmış, mail at belki verir :)
http://www.tamport.com/

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heheh arkadaşlar paylaşım herşeyden önemlidir.. türkçe dil dosyası aşağıdaki ektedir..

Yalnız sırf user panelini değiştirmiştim admini yok bende haberiniz olsun..

İyi paylaşımlar..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Senbul' Alıntı:
Biraz olsun birseyler yapıp turkcelestırmesınıde sen yap.Yada bu scripti kullananlardan iste belki veren olur yada oturup iki sayfa kodu turkcelestır.Bu kadarda hazırcı olmayalım "Armut piş ağzıma düş" yok boyle.

Ben sadece turkce dil destegi yok dedim. Bilgi açısından söyledim. Hiçbir zamanda armut piş ağzıma düş demem!

S

Sticks

Misafir
Pardon, sakın yanlış anlama . Herhangi bir şekilde senin üstüne gelmek değil amacım .
Tek amacım bilmek istemem ve bunu da sormam, cevap verme zorunluluğun olmamakla beraber tamamen özgür olduğunu da biliyorsun :
Sana o scriptin adresini veren kişi Sengul arkadasımız oldugundan yola çıkarak bence kendisi, scriptin Türkçe dil paketi olmadığından. Hatta sitesinde bu scripti Türkçe biçimi ile kullanmakta olduğundan yola çıkarak bu mesajının bir bilgilendirme mesajı olmadığı ortada oluyor. Buna dayanarak da savunmuş olduğun tez'inin doğrulukla bir alakası bulunmamaktadır.

Yanlış anlaşılmaya değil, yanlışı düzeltmeye çalışmak istememden dolayı yazıyorum ve konunun uzamasında diyaloğa girmeyeceğim.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya cidden bazi arkadaslar toplist icin geliyorlar benlen 3-4 saat konusuyor yok su olur mu bu olur mu destek nasil filan sunu da yaparmisin yaparsan kaca yaparsin ilgileniyorsun adamla, adam en sonda bana pahali geldi sunu veririm diyor,vaktini caldigi gibi emek isteyen ise oyle komik rakamlar teklif ediyorlarki ben turklere bile satmaktan vazgecicem nerdeyse scriptimi,cidden cileden cikartiyorlar adami.

ha bazilari da varki evet bu ozellikle icin az bile diyorlar tesekkur ediyorlar cok guzel oldu sagol filan diye, isi bilen adam boyle ama cok kisi havadan parasiz sitem olsun diye site yapiyor, ya yapiyonuz da arkadasim bu site uzun vadeli olmadiktan sonra ne kazancaksin ki o siteden.

zaten ucuz veriyom insanlar iyice ucuz isteyince insan deli oluyor

W

W3BMASTER

Misafir
sticks bakıyorumda her tartısmaya sen giriyorsun..sorunun ne bazı konularda ezilmen mi?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stickin herhangi bir konuda ezilmis oldugunu ben gormedim? goren varmi?
bu arada sen kimsin W3BMASTER? 4 post?!!!

sticks arkadasimiz eger takip ettiysen burdaki forumlarda en detayli en fazla bilgi veren uyelerden biri, bunu da yardim etmek icin yapiyor baska hesabi oldugunu sanmiyorum

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arama-tr satılık

selam arama-tr nin kendisini satayım sana sağda solda benzerlerini arama bu konuda görüşmek istersen [email protected] adresine mail çek usta

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
W3BMASTER' Alıntı:
sticks bakıyorumda her tartısmaya sen giriyorsun..sorunun ne bazı konularda ezilmen mi?

Bu mesaja cebap verilmemesini rica ediyorum.
Bu tur mesajlarin muhattabi sadece mesaj sahipleridir.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
Bu mesaja cebap verilmemesini rica ediyorum.
Bu tur mesajlarin muhattabi sadece mesaj sahipleridir.
Bence bu postun çok yanlış. Bu yüzden bu forum çok kişi kaybediyor. Sticks 1 kelime yanlış konuşmadı tamamen doğruları söyledi. "Ezilmek" kelimesi bence ağar bir kelime ki böyle bir olaya şahsen şahit olmadım. Bu tür laflara siz müdahale etmezseniz her konu kavgaya döner her kavga küfürleşmeyle sona erer. Yanlış anlamayın asla işinizi öğretmeye çalışmıyorum sadece tarafsız olarak olaya bakıyorum yorum sizin..

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odevturk.com' Alıntı:
Aynı türde ücretsiz asp script varmı bildiğiniz ?

http://www.webavail.com/products/linkmax.asp bu var benim bildigim bedava ama ingilizce. Bayagi guzel bir script. Meshur ingilizce asp script sitelerinden biri de bunu kullaniyr.

arama-tr gibi script cok bir suru. Hatta daha guzelleri var piyasada. Ama benim bildiklerim hep ingilizce.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5