İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Yaparak Para Kazanma Sponsoru

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya peki bu aramaları kendimizde yapabiliyormuyuz yoksa sitemizde falan kullanıcılarmı yapmalı acaba kuralları ne sistem çok güzel beğendim ben

ödeme alan varmı birde icq su olmayan üye olamıyormu

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm anladım icq online destek almak içinmiş galiba :)
biraz çözdüm galiba üye olup arama kodlarını sayfanıza yerleştiriyorsunuz yada arama linki var oradan arama yapıyorsunuz galiba ancak hepberaber çözeriz sanırım bunu.
ama en önemlisi kendimiz istediğimiz kadar arama yapabiliymuyuz acaba yani kurallar ne ben bulamadım

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sanırımki databasesi yabancı sitelerden ağırlıklı olarak.Türk siteler için getirisi nedir acaba.Deneyen arkadaşlar, bilgilerini paylaşırsa çok seviniriz.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni üye oldum ama zaten odeme yapilan webmasterlara ne kadar odeme yapildigini da yazmis adamlar uye olup giris yaptiktan sonra gorebiliyorsunuz

tabi mantiklisini ziyaretcilerin arama yapmasi, kendiniz abartmadan da yapabilirsiniz tabi

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Q: My traffic sources are sites in .ru zone.
Do you accept traffic from such sites?
A: We don't accept traffic from low-income countries.
boşuna uğraşmayın Türk trafiği de kabul etmezler büyük ihtimalle... yabancı hitiniz varsa o ayrı tabi...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:( bencede kabul etmeyecek bi saatte negüzel 1 dolar falan olmuştu tam çözsek kurallarını

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir denemekten zarar gelmez ingilizce sitelerinize de koyun search kodunu
hatta size bir fikir de vereyim

bir ingilizce site acin ve ana sayfasina 100 tane en cok aranan ingilizce kelimeyi bu sitenin verdigi link ile iliskilendirin ve tikladiginda o siteye gider ve arama yapmis olur

boylece yabanci bir sitede belli konulara gore kelimeler olusturup binlerce sayfa da yapabilirsiniz ve bu siteye yonlendirirsiniz, bayagi iyi para birikir o zaman

zaten bunlarin amaci da bu

updated gibi hani vardi eskiden

SoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o dediğin gibi yaptım ama turkce sitede hemen clickleri bloked lemeye basladı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akreplist yaptıgın siteyi görebilirmiyim örnek olarak ?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi soylemem de adamin arama kodunu aldim siteme koydum arama yapilsin diye o kadar , birkac tık oluyor bir sure deniycem direkt banka odemesi yapiyorlar sonucta google da bile henuz yeni bu olay gorcez bir sure sonra

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arama basina degil, aramalardaki sonuclari click basina ucretlendiriyor. Linkler direkt veriliyor galiba, bunu kullanan sonuclari goren var mi?

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D

abi ben bişi annamadım ya. bu siteye üye oluyoruz sonra arama için google'a benzer bir kod veriyor onu sitemize koyuyoruz, yapılan arama ve arama sonucu çıkan linklere tıkladığımız değerlerdeki (parasal değer) kazançları bizim hesaba mı ödüyor ?

ayrıca bankaya transfer demişsiniz de; onun % kaç kesintisi olur biliyor musunuz :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arama yaptirmadan XML feed alarak da direk reklamlari cikartabilirsin arka planda, ornek yerlesim gosterirdim ama site absürt:) 30 dolar wire galiba. Bir de koydugumun ertesi gunu sikayet aldik trafik kaynagi nedir diye anlamsiz bir mesaj gectiler, sadece arama yapma denetiyordum, reklami gostermedim bile. Biraz ilginc bir yer

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güzel birşeye benziyor da bu kayıt sırasında ICQ sorması ilginç :D ben icq kullanmıyorum o zaman nolcak :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Adam kullaniyor, destegi oradan verdigi icin istiyordur. ICQ'nun hala populer oldugu yoreler var Dunya'da:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5