İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arama zevikimi bozanları protesto ediyorum

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
inanın artık arama yapmak istemiyorum arama motorlarında
bir kelime arıyorum ( ki gerçekten benim için önemli olan ) , hep spam siteler çıkıyor karşıma
"cep telefonu makaleleri " arıyorum mesela, alakasız siteler çıkıyor karşıma.
neyseki teknik olarak bilgi sahibiyiz bizler, ve genellikle çoğu kötü niyetli olan bu sitelerin tuzağına düşmüyoruz ama ya tecrübesizler?
çocuklar?

gerçekten can sıkıcı bir durum bu..Şu spam sayfa işine biraz versek nasıl olur?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yazık ki internet çöplüğü oluşmaya başladı...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spam sayfa yapanın bilgisayarı bozulsun, HDD bozulsun, işlemci yansın, anakart da yansın birde ramler bozulsun :p

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetten öte dünya çöplük oldu ne yazıkki.. herşeyin fasonu çıktı. kimse birbirine güvenmez oldu. kıyamet geliyor sanırım;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
dünyada iyi kazananların %99 i hileyle kazanıyo...(yazık)
ama gerçektende kaznanları görmüyor değilim

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hangi birini bildirip hangisinden sonuç alırız bilmem ama ben elimden geldiği kadar bildirmeye çalışıyorum.

lanet olsun spam yapanlara.. ya insan site içeriğiyle biraz ilgili kelime ekler de o kadar alakasız şeyler oluyor ki arama sayfaları deseniz çöplük az kalır yani..

spam ihbar

spam sonuçları lütfen bildirin, en azından bilinçli kullanıcıların olmadığını hissettirmeyelim..

şuan tahminimce google sonuçlarında en çok spam sonuç veren ülke türkiye google sayfası :( bu berbat bişey. (en değilse bile oldukça kötü durumda olduğu aşikar)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
türkiye çok spam yapıyo diye bişey yok bizimkiler acemi yabancılar ise profesyonelleşmiş artık spam konusunda onların yaptığı spamı göremiyosun siteye girince bile

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar google zamanında yapılmayanı yaptı ve google oldu.Bizim fark ettiğimiz gibi google dahi çocuklarıda bu spam olayının farkındalar ve bunu engellemek için çalışıyorlar.Benim tahminimce 1-2 yıla kalmaz spam diye birşey kalmaz.Çünkü zaten belirli bir kod yazılırsa çok kısa sürede hepsini temizleyecektir.Böylece bizde internet daha rahat kullanabilicez.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu konuyu 1 hafta önce açtım.
bakın bu akşam Arena da Uğur Dündar bu konuyu ele alacak..

sesimi duydu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5