İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aramalarda sitem değil script çıkıyor

iskenderun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar asp scriptli bi haber sitem var (www.genciskenderun.com) google da iskenderun diye arama yapınca 3-5inci sayfalar arasındaydım ilk ay. sonra sıram düştükçe düştü şimdi 20li sayfalardayım.. bunun google search ile alakası var doğru.. ama şöyle bi konu var ki aklıma takılıyor . kullandığım scriptin resmi sitesi nasıl iskenderun diye aranınca 4üncü sayfada olabiliyor.. iskenderunla alakası yok bu sitenin ...

GkNscripts.com | ASP Scriptleri, Web Tasarımı, Helpdesk ...
GkNscripts Web tasarımı, web uygulamaları, ASP Scriptleri, NewsManager.
www.gknscripts.com/ - 17k

kullandığım scriptin sitesi bu.iskenderun diye arama yapılınca nasıl oluyor da 4üncü sayfada ve sitemden çok çok ço0k daha yukarıda oluyor.. yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar

iskenderun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konuyu yanlış anladınız sanırım. ben scriptim asp olduğu için asp bölümğne açtım konuyu. ve sorduğum şey aramalardan yukarılarda çıkmak için ne yapmam gerektiği değil... neden scriptin sayfası "iskenderun" diye arandığında 4üncü sayfalarda .. script sayfasının iskenderun kelimesiyle uzaktan yakından alakası yokken nasıl oluyor da iskenderun aramasında üst sayfalarda oluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5