İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aramızda Dolandırıcı Var

F

fatihgoz

Misafir
bunu herkesin haberi olsun diye yazıyorum. Ben tanesi 1,5 ytl den herkese kupon satıyodum yağcı denilebilecek böyle birine 7 kupon verdim parasını hafta içi veririm dedi pztesi oldu gelmedi 1 hafta geçti mail attım seni forumlara dolandırıcı diye yazacam diye 2 saat sonra online oldu verme forumlara paranı yarın yatırırım dedi sonra yeniden 1 hafta geçti mail atmış it geveze.net sattım hangi foruma beni söylersen söyle diye burda sizden ricam şu bilgileri taşıyan kişinin dolandırıcı olduğunu bilmeniz. Bu dolandırıcının bide sevgilisi var esin yurdakul adı.

Dolandırıcının mail ve msn adresi: [email protected]
Dolandırıcının Siteleri: www.geveze.net www.tamsohbet.net www.mircyukle.org www.sevgililer.org

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
töbe yarabbim tamam arkadaşım dolandırılmışsın sinirlisin ama bence biraz daha terbiye çerçevesinde bu olayı anlatabilirsin... hem aramızda bayanlarda var biraz ayıp kaçıyor bu tür yazılar. sen bence genede sinirine hakim olup editle konuyu düzgün bir dille anlat olayı... geçmiş olsun bu arada...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu saygi ve terbiye cercevesinden uzak mesaj ile ilgili olarak kullanici uyarildi, mesajini editlemedigi taktirde silmek durumunda kalacagiz.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadşaım tamsohbet.net benim arkadşımın. bu dolandırıcıyla ilgisi yoktur.

hatta bu geveze.net bu arkadaşımdan da 100 ytl karşılığı reklam almış ve 5 saat sonra kaldırmıştır...

bir kaç gün önce de yazmıştık foruma geveze.net dolandırmıştır diye...

E

eTre

Misafir
hı uf gerzeklerle uğraşmayın ya benimde 5 kuponunum üstüne yattı gerek bile yok 5 kuponla sanki bi halt edebilcek 5 milyon için 10 milyon için insan satanlarla uğraşmanın anlamı bile yok kişiliksiz herif

B

Baria

Misafir
bende büyük bir suç daha işledin. kız'ın adını ve soyadını neden yazıyorsun? o mu seni dolandırdı?

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dürüst insan bulmak iyice zorlaştı, kime sonra verirsin önemli değil olunca yatırırsın dediysem karşılığını aldım ve tabi dersimi de aldım, milletten alamadığım paraların toplamı 250YTL yi geçti, sadece birisi 120YTL dolandırdı. Benim felsefem önce insana güvenmekti sonra insan kendi değerini belli ediyor zaten, ama artık dersimi aldım boşuna demiyorlar bu devirde babana bile güvenmeyeceksin diye. uzun hikaye... geçmiş olsun

N

Nurettin

Misafir
geveze.net i cok görüyorum dolandırıcı oldugunu cok yerde yazılıyor. Biri yalan söylese digerleri söylemez..

F

fatihgoz

Misafir
ilkerortac' Alıntı:
kizin gunahi ne bu bir
kizin adini nerden biliyorsun bu iki
kizi foruma neden karistiriyorsun uc
bir kız bu dolandırıcıyla ortak
iki kızın adını kendi dedi
üç dolandırıcı ve suçortağını bilmek herkesin hakkı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5