sohbet odaları

[Aranıyor] İzmir için Web Tasarımcı

bleem

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
16 Mart 2004
Mesajlar
207
Reaksiyon
0
Puanları
0
238 Aydır Üye
Merhaba.

CNT Bilişim Teknolojisi Ltd. Şti.
Firmamız web tasarım konusundaki ihtiyacı doğrultusunda, XHTML/CSS'den ve Grafik konularında deneyimli ayrıca asp ve php gibi web programlama dilleriyle daha önce tanışmış (Tasarımların entegrasyonlarıyla alakalı olarak, Profesyonel düzey gerekli değil) eleman aramaktadır.

Yol ve yemekte şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Çalışma saatleri 5 tam gün ve cumartesileri yarım gün olaraktır. Ofis ortamı ve diğer insanlar gayet sıcaktır ve gençtir...

Adres Bornova adliyesinin yanıdır. (BAYRAKLI)

Detaylı bilginizi (Kullandığınız programlar ve deneyim düzeyleriniz ve bildiğiniz & tanışık olduğunuz diller) + fotoğrafınız + daha önceki çalışmalarınızdan örnekler + eğitim durumu + kendiniz hakkında diğer belirtmek istediğiniz bilgileri [email protected] e-posta adresimize iletiniz.

486 10 79

Adres bilgileri: www.cntadvertising.com
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst