İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aranızda Net 3.5 Destekli Host yokmu?

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bir türlü Asp Net framework 3.5 destekli host bulamadım.Reseller alacaktım yurddışı lokasyon daha sonra bazı nedenlerden vazgeçtim..Aranızda Asp net 2.0 +ajax ve framework 3.5 destekli paketi olan arkadaş varsa uygunsa 2 domain ve 2 web alanı alacağım..

Lütfen destekiyorsa cevap yazın boşuna yormayın beni...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Bir türlü Asp Net framework 3.5 destekli host bulamadım.Reseller alacaktım yurddışı lokasyon daha sonra bazı nedenlerden vazgeçtim..Aranızda Asp net 2.0 +ajax ve framework 3.5 destekli paketi olan arkadaş varsa uygunsa 2 domain ve 2 web alanı alacağım..

Lütfen destekiyorsa cevap yazın boşuna yormayın beni...

Site içeriği kurumsal ise iletişim bilgilerinizi PM geçiniz.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
argenetworkd.com da VIRTUAL SERVER paketleri ideal görünüyor. Ama bu VPS lerin yazılım kurma işlemleri sıkıntılı olabilir. O yüzden reseller almak daha mantıklı gibi.. Ama sitedeki reseller teknik özelliklerindeki rakamlarla hafif oynanması lazım :)

ogzcns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ArgeNetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanıt

creative = ?
Sizin ahlaki dini v.s anlayışınıza kalmış bir söz öbeği.Problem isterseniz problem olur,çözüm isterseniz argenetwork olur.
Kolay gelsin

ArgeNetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
?

Kendinizi fazla kasmayıp yaratmaktan vazgeçin.
Mesela daha basit olan bir eylem var ; düzeltmek.

Basit eylemleri seçmiyoruz çünkü basit değiliz.
Problemiz nedir WHM ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaşım alengirli konuşanlar prim yapmıyor bu sitede.

Ne demek ben şimdi kalktım su içtim basit bir eylem diye basit bir insan mı oldum ?

Git sitende hight diye yazdığın yeri düzelt.

Basit bir eylem sana itibar kazandırabilir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

ArgeNetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WHM destek

Seni şimdi tanıyorum bundan sonra hiçbir konuda tanımak v.s istemiyorum.Senin aksini düşünmek kadar normal bir davranış olamaz.Bize dair müşterilerimizden bir tek olumsuz,varsayım v.s var ise ispatla ben bugün bu işi bırakıyorum.Bize uzak ol WHM destek,çözüm üret.Bizim için bi hiçsin,nabız yoklamaya diil hizmet almaya adam yalla,bize o lazım.
Kolay gesin(sizin için mümkün olmasada)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5