İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aranızda Net 3.5 Destekli Host yokmu?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Canım senin gibi yüzlercesi gelip geçiyor.
Ama bak ben buradayım.
Kalıcı olmak istiyorsan olgun ol,terbiyeni bozma.Bunlar seni saygıdeğer yapar.

ArgeNetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Terbiyesiz olduğumu nereden çıkardınız WHM destek.
Benim gibi yüzlercesi geçiyosa bu beni tanımadığınızdan yada birilerini bana benzettiğinizden kaynaklanıyodur.Siz şu paketde yada her ne ise birilerine bişeyi taahhüt etiniz ama yanıltıyosunuz ve taahhüt ettiğinizi vermiyosunuz deyin, bakarım derim hakketen doğru kabullenirim.Yokki öyle bişey.Hangi pakette neyi taahhüt etmişimde,kimi inkar etmişim.Siz böyle davranıyosanız ,ben gerisini düşenemiyorum.Çamur at izi kalsın,ne güzel.Bir müşterimizi gösterin ki biz yanıltmışız.Bir müşterimizi gösterin ki bizden şikayetçi olmuş,yarına bu işi bırakırız.
Komiksiniz,komik yerlerde takılıyosunuz.
Bizi müşterilerimizden sorun.
Öyle yaratıcı v.s kelimelere takılmayan,ne istediğini bilen,aklı başında müşteri lazım bize.
Diğeri zaten lazım diil.

Sagopa_kajmer42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok

Arkadaşlar Bir türlü Asp Net framework 3.5 destekli host bulamadım.Reseller alacaktım yurddışı lokasyon daha sonra bazı nedenlerden vazgeçtim..Aranızda Asp net 2.0 +ajax ve framework 3.5 destekli paketi olan arkadaş varsa uygunsa 2 domain ve 2 web alanı alacağım..

Lütfen destekiyorsa cevap yazın boşuna yormayın beni...

www.argenetwork.com Asp net 2.0 +ajax ve framework 3.5 destekli Saglam Firma Fiyatlar Uygun Bakabilirsin...

Exclion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Şu anda kendi sistemimizde dediğiniz yazılımsal özellikler kuruludur.Ve bu özellikleri kullanan siteler bulunmaktadır.Ayriyetten istediğiniz yazılımlar(güvenlik açığı ve sistemi aşırı yormamak koşulu ile) kurulmaktadır.
Web:www.exclion.comİletişim:[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi