İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arayüz Tasarım ve HTML/CSS Döküm Hizmetleri

Seçkın1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Xv6aV4q.jpg

seçkinle ileride büyük işler için çalışmayı düşünüyorum aldığı parayı hakeden bir insan :)

Anasayfa arayüz çalışması yaptırıldı hızlı ve sözünde duran bi arkadaş 2 çalışma daha yaptırılacak kendisine :)

Hayırlı satışlar Seçkin . Daha öncesinde logo almıştım 1 adet , aldığı paranın hakkını veriyor..

Kardeşim , hayırlı işler , başarılar dilerim. :)

Süper ilgili bir insandır tavsiye ederim.

Anasayfa arayüz çalışması yaptırıldı hızlı ve sözünde duran bi arkadaş

Arayüz tasarımı yaptırdım. Başarılı bir çalışma, teşekkürler.

kolay gelsin seçkin hayırlı satışlar
Arkadaş gerçekten işinde başarılıdır..

İşinde başarılıdır, hayırlı işler seçkin :)

Abicim PNG versem, HTML + CSS dökebilir misin?
Bu işler için ortalama fiyatını pm ile bekliyorum.

kendisi ile www.nasilkurarim.com için logo yaptırılmıştır.Gerçekten işinde bir numara :)

radyolove ailesi olarak kendisi ile çalışma yapılmış olup verilen hizmetten son derece memnun kalınmıştır

Tüm sitelerimin banner setini,logosunu vs. Seçkin yapmış bulunmakta. İşini hakkıyla yapan biri. Hayırlı işler Seçkin.

Tüm resim işlemlerimizi halletti ve çok kısa sürede kaliteli hizmet verdi. Bundan sonra kendisiyle çalışacağız. İşini iyi bilen birisi.

genç ve dahada iyi olucak bir arkadaş zamanla :)

3 adet logo çalışması yaptırılmıştır,Gayet başarılı.

Seçkin ile beraber güzel bir çalışma yaptık iş disiplini iyi ve hızlı bir arkadaş başarılar seçkin.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tasarımlarınız çok güzel, fakat başlık yazılarını biraz daha küçük yazmalısınız :)

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tasarımlarınızı bende beğendim, özel mesaj ile ulaşaıyorum, bir konu hakkında.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Seçkin Bey, sizinle bir wordpress teması psd için bazı şartlar ile anlaşmış olduğumuzu hatırlıyorum. Belirlediğiniz ücret karşılığında png formatında 27 Kasım 2011 pazar akşamı göstereceğinizi ve devamında beğenilmesi halinde ücreti tahsil edip psd formatında teslim edeceğinizi belirtmiştiniz.

Tasarımda bazı değişiklikler yapılması gerektiği ve tarifi size 29 Aralık 2011 salı günü e-posta yolu ile bildirildiği halde hala geri dönüş yapmadınız. Msn üzerinden online yakalayamadığım gibi 2 gün önce akşam online durumda yakaladığımda ağabeyiniz 'Seçkin gelince haber vereyim' demesine rağmen hala size ulaşamıyorum.

Hastalık vb. olağanüstü bir durumunuz var ise lütfen bana ulaşınız. Şugün teslim edebilirim yahut teslimat bu sebepten uzayacak derseniz bizleri sevindirirsiniz. En azından boşa vakit kaybetmeyelim ve tasarıma başka bir arkadaş ile devam edelim. Teşekkür ederim.

Seçkın1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımlarınızı bende beğendim, özel mesaj ile ulaşaıyorum, bir konu hakkında.

Seçkin Bey, sizinle bir wordpress teması psd için bazı şartlar ile anlaşmış olduğumuzu hatırlıyorum. Belirlediğiniz ücret karşılığında png formatında 27 Kasım 2011 pazar akşamı göstereceğinizi ve devamında beğenilmesi halinde ücreti tahsil edip psd formatında teslim edeceğinizi belirtmiştiniz.

Tasarımda bazı değişiklikler yapılması gerektiği ve tarifi size 29 Aralık 2011 salı günü e-posta yolu ile bildirildiği halde hala geri dönüş yapmadınız. Msn üzerinden online yakalayamadığım gibi 2 gün önce akşam online durumda yakaladığımda ağabeyiniz 'Seçkin gelince haber vereyim' demesine rağmen hala size ulaşamıyorum.

Hastalık vb. olağanüstü bir durumunuz var ise lütfen bana ulaşınız. Şugün teslim edebilirim yahut teslimat bu sebepten uzayacak derseniz bizleri sevindirirsiniz. En azından boşa vakit kaybetmeyelim ve tasarıma başka bir arkadaş ile devam edelim. Teşekkür ederim.

Sorun halledildi :)

Yeni referanslar eklendi.

shanzalize

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yeni bir proje için komple yeni bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorum. Wordpress teması
Yapabilirmisn bilmiyorum ama yazayım dedim. şimdi Proje yazar sitesi... Örnek veriyorum :
izlediğimiz bir filmin başını ben yazıyorum , devamını üyelerim isteyenler yazacaklar.
Yani 22dakika[.]org sitesi gibi birşey ama biraz değişik versiyonu. Cevabını bekliyorum

Seçkın1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş için biraz ara vermiştim şimdi tekrardan iş durumu aktif yeni referanslarda eklendi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5