İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arda domuz gribi

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Galatasaray, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada kaptan Arda Turan'ın domuz gribi olduğunu bildirdi.

İnternet sitesinden yapılan açıklamada; Futbolcumuz Arda Turan’ın burun akıntısı, ateş ve genel halsizlik şikayetleri ile başlayan sağlık sorunu için yapılmış olan testlerinin bugün çıkan sonuçlarında H1N1 test sonucunun pozitif olduğu saptanmıştır. Futbolcumuz konuyla ilgili detaylı olarak bilgilendirilmiş olup, başlanan tedavisine düzenli bir şekilde devam edilmektedir.

Sağlık durumu iyi olan ve istirahata alınan kaptanımızın, takımdan ayrı olarak, 23 Kasım Pazartesi gününe kadar özel tedavisine devam edilecektir" sözlerine yer verildi.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
''Sakınılan göze çöp batar misali''

Çok üzücü bir haber acil şifalar, umarım kısa sürede iyileşir.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sevgilisi ile Romanya'ya gitmiş ve orada kapmış diye duydum. Umarım biran evvel iyileşir.
Benim kuzenimde Almanya'da domuz gribi oldu, fakat 6 günde iyileşmiş, şimdi çok iyi.
Orada, domuz gribinin erken teşhis edildiği takdirde, sıradan bir grip salgınından bile daha çabuk tedavi edilebileceğini söylemişler.
Domuz gribi zatürre noktasına geldiği takdirde ölümcül risk taşıyormuş.
Bizim insanımız elden ayaktan kesilmedikçe doktora gitmez, ancak ateşimiz çıktığında bir doktora gözükmekte fayda var, devir portakalla tedavi devri değil.

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun tabiki ama domuz gribi herhangi bir tedavi görmeden de atlatılabilecek kadar hatta normal gripten daha hafif bir grip. Sadece düzenli beslenilip istirahat edilmesi yeterli. Milleti paniğe verdiler, ağzında bantlarla dolaşan insan sayısı arttı, yok otobüslerde bile "domuz gribine karşı hijyen yapılamaktadır" gibi abuk sabuk şeyler yazıyor. 4 saat boyunca havada kalabilen bir mikrop bu.
Paniğe gerek yok, Allah kimseye vermesin ama takdiri ilahiyi de unutmamak lazım, beslenmenize dikkat edin ve vücudunuzu yormayın yeter.
not : Bağzı doktorların köşe yazılarından vs. alıntıdır.

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mardin spor 11 futbolcusu domuz grip yenik düştüklerini buradan ileteyim umarım en kısa zamanda bütün hastalarımız ayaklanmış olurlar

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bizim insanımız elden ayaktan kesilmedikçe doktora gitmez, ancak ateşimiz çıktığında bir doktora gözükmekte fayda var, devir portakalla tedavi devri değil.

az nezle olmuştum ilaç yazdırmaya gittim,doktor isyan etmiş deliricekmiş,neden hocam dedim.öksüren,ıksıran domuz gribiyim diye geliyor hastaneye dedi,

yani hastaneler full + full hele şu sıralar grip'de yayıldı hiçbirşeyi olmuyan bile belki domuz gribi olmuşumdur diye hastaneye koşuyor :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5