İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aref Mi? Sefa Mı?

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de son ikiye kalan yarışmacıdan sizce hangisi kazanacak?

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
69232236881414152895.jpg

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arefte kim benim Türk yeteneğim varken neden gidipte soğuk suratlı bir iranlıyı seçiyim ki?

tabikide sefa

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
helal olsun. Bir türk yarışmasında, Türk birisinin kazanması normaldir. Fakat arefin kazanmasını hoş karşılamazdım ben...

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Yarışmanın adı Yeteneksizsiniz Türkiye yani Türk ve İran 'lı yarışması değil !

Hocam dediğiniz gibi Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmanın adı bence yarışmacılarda Türk olmalı ya da babası veya annesi Türk olmalı programın adı Yetenek Sizsiniz olsaydı kim olursa olsun derdim fakat Türk seçilmesi en iyidir.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Milliyetçilik ... Bir turk cikipta onu yapsın bakalım ... Turk milletinden bir halt olmaz.hiçbiri aklını o adam kadar iyi kullanamaz.keske bu yarışma Türkiye'de olmasaydı.... Adam hakkını bulurdu..

E

Erturk

Misafir
Milliyetçilik ... Bir turk cikipta onu yapsın bakalım ... Turk milletinden bir halt olmaz.hiçbiri aklını o adam kadar iyi kullanamaz.keske bu yarışma Türkiye'de olmasaydı.... Adam hakkını bulurdu..

Farkında mısın bilmiyorum ama yaşadığın ülke Türkiye. Sende Türk'sündür diye umuyorum. Ama bu mesajından anladığım kadarıyla ermeni filansın ? Aksi taktirde 301. madde kaldırılmış olsa bile içinden Türkiye ve Türklük hakkında bu tip sözcükler geçmemeli bence.

Övdüğün kişiyi ırk ayrımı yapmadan ve Türklüğü aşağılamadan yaparsan bence daha iyi olur...

E

Erturk

Misafir
Irk ayrımını ben yapıyorum ha ! ! Doğru söyleyeni 9 koyden kovarlar

Adam yetenekli olabilir ve senin gözünde aslında 1 numarada onun olması gerekebilir. Lakin bunu Türk'lük ile bağdaştırıp kendi ırkını aşağılayamazsın. Ayrıca adamı başka bir ırktan olduğu için 1. yapmama durumları söz konusu olamaz. Düşündüğün gibi bir ayrım yapılsaydı en başında "Kardeş bu yarışmaya Türkler katılabilir ancak" denirdi. Kaldı ki halk oylamasını da göz önüne almak gerekiyor. Velhasıl kelam benim zoruma giden burada Türklük ve Türkiye hakkında yorum yapman!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5