İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arena Bilgisayari protesto ediyorum

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arena Bilgisayari protesto ediyorum:
hangi banakaya gidip biz sanal pos istiyoruz dedigimizde neden arenanin bayisi olmamizi isitiyorlar ben illa bilgisayarmi satmaliyim ssanal posla arenayi kullandigimiz zamanda postan gecilen paralar arenaya gidiyor cok sacma bir sistem bu bence illa iki saat anlatmaniz lazim bankadakilere sanal posun ne oldugunu bankadaki musteri temsilcileri sanal posu sadece arena uzerinden kullanilabiliyor saniyorlar ben arena bilgisayari protest ediyorum ve bayilik filan almiyorum ordan sizde almayin sanal pos hic kullanmayin surekli onlar kazaniyor . herkesi enayi yerine koyuyorlar bankalarla ortak sanal pos kullanmak istiyenleri dolandiriyrlar resmen.

D

dilberler.com

Misafir
ya ben anlamadım bankaya gittiğinde neden arena ya bayi ol deniyor?Sen şirket olarak gidip 1 senelik geçmişin varsa yada bankada bir tanıdığın varsa ( oda ahbaplıktan değil teminat gibi düşünün) pos u zaten veriyorlar ne alaka ben çözemedim?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arena bilgisayarın bütün bankalarla ortak pos çalışması var 2-3 ay önce tanıtmışlardı. sanırım o yüzden.
adresi paynet.com.tr logoyada dikkatli bakmak lazım :D

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5