İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Argonik.com Ortaklık Sistemi

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende başvurdum bannerlar güzel inşallah kabul ederler gerçi mp3 sitelerini kabul ettikten sonra benim siteyi mutlaka kabul etmeleri gerekir sanırım :D

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bannerlar çok güzel
de değişik bannerlar eklenicek mi sisteme, örneğin animasyonlu falan..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de 2 sorum olacak.
1 Dayak nedir?
2 Kime Atılır :)
Şaka bir yana ilk sorum; ben oyun sitem için başvurdum kabul edildi.Profilden site adresi değişiyor.Peki bu adresi değiştirirsem diğer sitemi kullanabilir miyim ya da 2 siteden tek hesabın bannerını yayınlayarak para kazanabilir miyim?2. sorum; popup açarsak banlanır mıyız?

A

Argonik

Misafir
Evet banlanırsın. Pop up açmak tıklamaya teşvik etmek yasak. 2. sitende adresi yazmadan kullanabilirsin.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayılıyor galiba.Google'da indexli olmayan ve hiç bir yerde linki olmayan (bir tek burda, bir de msnden arkadaşlara gösterdim) site 0.06 YTL yapmış.Bannerları falan da çok hoş.O bannerlarda editleme yapabiliyor muyuz?Ya da yeni bir banner yapabilir miyiz daha büyük ya da küçük.Yine Argonik'le ilgili.

A

Argonik

Misafir
Hayır bannerları editlemeniz mümkün değil. Farkettiğimiz anda sistemden çıkarılırsınız ve ödeme alamazsınız.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam teşekkürler ilginiz için.Diğer mesajımda bahsettiğim site mp3 sitesi bu siteye banner koymam hâlinde banlanır mıyım?

A

Argonik

Misafir
Onay için mesaj atmayın lütfen. Siteniz sırayla incelenir ve uygun bulunursa onaylanır.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye oldum onay bekliyorum işallah siteye uygun boyutlarda banner vardır...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bannerlarda sorun mu var acaba, 2 gündür banner görülmüyor?
O yüzden kaldırdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5