İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Argonik.com Ortaklık Sistemi

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış hatırlamıyorsam belirli bir webmaster kayıtından sonra başvurular kapanacak demiştiniz, aklıma birşey takıldı ortaklık programınızın bir ömrü var mı?

A

Argonik

Misafir
pembekedi sana katılıyorum..haklısın...ayda kaç para ödüyorlarki..ben bu reklam kampanyasını gördüm..katılmadım..aynı sbeblerden..

başını ağrıtmaya değmez

Vallaha başını ağrıtmaya değermi değmezmi bilmiyorum ama 15bin click karşılığı ödeme alan webmasterda var. 15.000 * 3 kurus = 450 ytl. Kimsenin hakkını yemiyoruz. Zahmet olmazsa üye olurken üyelik sözleşmesini okuyun sonra hesabım niye kapatıldı ben ne yaptım demeyin.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu firma bizleri kendisine mecbur zannediyor..

yazdıklarından ,bizi bir alt tabakada görüp ,sanki ben olmazsam para kazanamazsınız havalarında...

kesip atmalar falan...fikirlerinizi bekliyorum

Vallaha başını ağrıtmaya değermi değmezmi bilmiyorum ama 15bin click karşılığı ödeme alan webmasterda var. 15.000 * 3 kurus = 450 ytl. Kimsenin hakkını yemiyoruz. Zahmet olmazsa üye olurken üyelik sözleşmesini okuyun sonra hesabım niye kapatıldı ben ne yaptım demeyin.

A

Argonik

Misafir
Dilerlerse parayı alanlar cevap yazarlar. İsimlerini açıklamam doğru bir hareket olmaz. Ödeme sınırına ulaşan herkese ödemesini sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Ödemesini alan da oldu, kurallara uymadığı için hesabı kapatılanda. Kimse hiçbirşeye mecbur değildir dilerse üye olur kullanır dilemezse kullanmaz. Mesajlarınıda biraz daha saygı çerçevesinde atarsan sevinirim. Kimseyi veya hiçbirşeyi kesip attığım yok hayal alemindesin sanırım.

M

MasterTR

Misafir
gecen ay 7 gun yayinladik ve paramizi aldik. bu ay odemelerde sorun cikacagini zannetmiyorum. hesap gecmi$imden odemenin geldigine dair ekran koyuyorum.

umarim aklinizdaki soru i$aretlerini temizler. i$ yapilacak ki$ilerle i$ yapilmayacak ki$ileri ayirt etmenin zamani geldi. zartzurtsponsor isimli siteler gibi amator degil, $irket var bu i$in arkasinda.

dekont

A

Argonik

Misafir
282 ytl %20 kesilmiş halidir. %10 a düstüğünde biraz daha artıcak bu tutar. Teşekkürler.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
mywedding acaba Argonik sistemini kullandı mı , ne kadar ödüyor ki demişsin günlük net 250 ytl. den hesaplarsan aylığı bulursun, ayrıca pembekedinin bahsettiği sitede www.mp3cukizlar.com olmalı bir bayana böyle bir siteyide ben yakıştıramıyorum. (şu anda site girişteki resim daha öncekine göre usturuplu olmuş, playboy a giriş yapılıyor gibi bir resim koymuştu)

A

Argonik

Misafir
Bilende konuşuyor bilmeyende. Herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ne kadar ödeme yaptığımızdan çok ne kadar ödeme yapabileceğimiz önemlidir..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılanların aksine benim en güvendiğim ve en beğendim sponsor hizmetidir.
Ancak aklıma takılan soruyu tekrar yazmak zorundayım tartışma anında atlanmış, belirli bir sayıdan sonra webmaster kayıtları kapanacak demiştiniz, bu sebeble bir soru oluştu kafamda ortaklık programının bir ömrü var mı?
Yani bir gün tamam bu kadar bize yeterli bu sistemi kapatacağız düşüncesi var mı? Belki saçma bir soru oldu ama umarım anlatmak istediğimi almışsınızdır.

A

Argonik

Misafir
Şuan için öyle bir düşüncemiz yok. Bu şekilde devam edeceğiz. Tabi ebediyen açık kalmayacaktır ama uzun bir süre devam edeceğiz.

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani ben neden hesabıma giremediğimi anlamadım acaba bir sorun var?
yetkili kişi bana bir cevap verirsen sevinirim.

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani ben 15gündür kullanıyorum hesabımda 120ytl yakın ücret vardı ama şuanda hesabıma giremiyorum.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kullanmadığım için sordum...bilgi için teşekkür...
mywedding acaba Argonik sistemini kullandı mı , ne kadar ödüyor ki demişsin günlük net 250 ytl. den hesaplarsan aylığı bulursun,

Bir bayan ,bir erkeğin yaptığı herşeyi yapabilir..ne alakası var bayan yada erkek olmakla...senin yakıştırman ,yakıştırmamam gerekmez...

ayrıca çoğumuzun derdi boş konuşmak değil,para kazanmak olmalı...sitesini beğenmiyorsan girmezsinn...

senin bayan dan kastın nedir ,nasıl olmasını istersin..??
ayrıca pembekedinin bahsettiği sitede www.mp3cukizlar.com olmalı bir bayana böyle bir siteyide ben yakıştıramıyorum. (şu anda site girişteki resim daha öncekine göre usturuplu olmuş, playboy a giriş yapılıyor gibi bir resim koymuştu)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bilende konuşuyor bilmeyende...
niye sinirleniyorsunuz ki..soru sorduk..

1-)ne demek bilende bilmeyende...

Herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ne kadar ödeme yaptığımızdan çok ne kadar ödeme yapabileceğimiz önemlidir..

2-)Yardımcı mı !!! olmaya çalışıyorsun..ne yani sen bu webmasterlara ramazanda sevap diye yardım ediyorsun demek...

bırak bu palavraları..

onlar 250 kazanıyorsa,sende 5000 kazanıyorsundur..

yani yardım etmiyorsun herkes bir iş yapıyor..Ortak gibi ...sizde onların sayasinde ,kendiniz tanıttığınızı unutmayın....
burası kaliteli webmasterlarım bulunduğu bir bölge ,bence daha saygılı olmalısınız...

M

MasterTR

Misafir
kullanmadığım için sordum...bilgi için teşekkür...

Bir bayan ,bir erkeğin yaptığı herşeyi yapabilir..ne alakası var bayan yada erkek olmakla...senin yakıştırman ,yakıştırmamam gerekmez...

ayrıca çoğumuzun derdi boş konuşmak değil,para kazanmak olmalı...sitesini beğenmiyorsan girmezsinn...

sitedeki resimler biraz absürt a kaciyordu ondan demi$ olabilir.

bu haliyle o sitede sorun yok

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Konuşma daha doğrusu yazma uslubunuza dikkat edin, bayanlar para kazanamaz konusu değil, mp3 siteleri ile zaten ilgilenmiyorum.

google cache den sitenin 2 gün önceki görüntüsü , şu anda değiştirmiş.

http://img137.imageshack.us/my.php?image=mp3cukilarko9.jpg

aynı kişinin diğer bir sitesi sanırım tarzı aynı www.canlitavlaoyna.com

o zaman herkes sitelerin girişine,içerisine eg-zotik bayan resimlerini serpiştirsin, nasıl olsa ilgi çok diye biz de körükleyelim, bu düşünce toplumu sarsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5