İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Argonik.com Ortaklık Sistemi

M

MasterTR

Misafir
herşey para değil.neyse sorun değil.canın sağolsun.

herkesin düşüncesine saygım sonsuz ama sınırları zorlama...internet sitelerime girmek zorunda değilsin.

saygılarla,

bana verebildigin cevap icin te$ekkurler. buradan cikan sonuc sen atilmayi hak etmi$sin. gule gule ;)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bi soru sormuştum arada kaynamış tekrar soruyorum.
Bannerları sadece kayıt olduğumuz sitede mi kullanabiliriz yoksa diğer sitelerimizede koyabilirmiyiz?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu sorunun cevabı benim içinde önemli

A

Argonik

Misafir
Kullanmak istediğiniz siteyi info[@]argonik.com a mail atın ve sorun. Gerekli cevabı ileteceklerdir.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sormuştum bu soruyu daha önce okusanız fark ederdiniz.

A

Argonik

Misafir
Üyelikler hergün kontrol ediliyor. Kabul edilenlere mail gidiyor edilmeyenlere gitmiyor. 2 haftadır bekliyorsanız siteniz uygun bulunmamış demektir.

M

Mete

Misafir
bende basvuru yaptım ancak cevap hala gelmedi olumsuz olsada bence bilgi verilmesi lazım degilmi?

maniakcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10k hitli siştemin bandı bittiği için bir günlük sedoya yönlendirmemden dolayı sistemden atıldım durumu belirten bir mail atmama rağmentekrardan alınmadım
buradaki ilgili arkadaş yardımcı olursa sevinirim

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence çok saçma bir olay park edince banlanması.Zaten ben de kaç günden beri giremiyorum argonik.com'a.Banlarken hesapta kalan ücretleri ödediler mi?

maniakcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok olabilirde ben sadece band bittiği için bir günlük koymuştum o koydu bana :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5